Bulletstorm

Bazar
Kód produktu: P11388 /
Záruka: 2 roky
Bulletstorm se odehrává ve futuristické utopii, kterou před vypuknutím občanské války chrání elitní mírová jednotka Dead Echo. Zradou ve vlastních řadách se však dva příslušníci této obávané formace octnou v situaci, kdy se musí postarat sami o sebe.
Platforma
PlayStation 3
99 Kč
Pouze na prodejnách
Bulletstorm Bulletstorm
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
99 Kč

Podrobné informace

Bulletstorm se odehrává ve futuristické utopii, kterou před vypuknutím občanské války chrání elitní mírová jednotka Dead Echo. Zradou ve vlastních řadách se však dva příslušníci této obávané formace octnou v situaci, kdy se musí postarat sami o sebe. Oba žoldáci, Grayson a Ishi, jsou vysláni do vyhnanství na opuštěné planetě Stygia, která kdysi bývala rájem, ale nyní se hemží hordami mutantů a bandami masožravých nestvůr. Snaží se přežít a před sebou mají dva cíle: dostat se z planety a pomstít muži, jenž je na ni dostal.

Hráči v roli Graye používají nadsazenou bojovou taktiku s tou zaručeně nejdokonalejší výzbrojí, jaká kdy byla ve střílečkách z vlastního pohledu k vidění. Každý nepřítel představuje novou příležitost ke stylové a ještě krvavější metodě likvidace.Charakteristický systém zasahování cílů s co největší přesností garantuje bezkonkurenčně frenetický průběh hry, kde jsou hráči odměňováni za co možná nejnápaditější ozpoutání krvavé řežby. Čím šílenější zásah, tím více bodů obdrží k vylepšování a odemykání zbraní, s nimiž se dají vymyslet další sofistikované úhybné manévry a ještě absurdnější způsoby zasažení nepřítele.


Limitovaná edice obsahuje speciální předměty do hry a body zkušeností pro online hraní hry.

Co nás čeká?

  • Šílená a intenzivní akce: Epic Games a People Can Fly přicházejí se skutečně unikátním a až absurdně nadsazeným herním systémem.
  • Originální herní koncept "Skillshot": Hráči jsou odměňováni za mistrovské zásahy nepřátel.
  • Upgrady systému: Čím důmyslnější a dokonalejší "skillshoty", tím lepší upgrady
  • Gigantické bitvy s bossy: People Can Fly prezentují v Bulletstormu novou podobu megabitev v hrozivými bossy uprostřed neuvěřitelně inzenzivní akce.