Brothers in Arms: D Day

Bazar
Kód produktu: P6949 /
Záruka: 2 roky
Brothers In Arms D-Day je, stejně jako všechny ostatní tituly v BiA sérii, taktická válečná akce, jejíž koncept byl vytvářen s ohledem na možnosti handheldu Sony PSP. Hra nabídne dvě vzájemně propletené příběhové linie - kampaně.
Platforma
PlayStation Portable
99 Kč
Pouze na prodejnách
Brothers in Arms: D Day Brothers in Arms: D Day
PlayStation Portable Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
99 Kč

Podrobné informace

Brothers In Arms D-Day je, stejně jako všechny ostatní tituly v BiA sérii, taktická válečná akce, jejíž koncept byl vytvářen s ohledem na možnosti handheldu Sony PSP. Hra nabídne dvě vzájemně propletené příběhové linie - kampaně. V té první je hráč usazen do role Bakera, který musí dovést své muže až do Carentanu a v té druhé pak hráč přebírá roli seržanta Hartsocka, jehož úkolem je probojovat se do St. Sauveur.

Co nás čeká?

  • Díky dvěma příběhovým liniím se hráč zúčastní víceméně všech důležitých bitev a bojů v rámci kampaně za osvobození Normandie. Jelikož je hra navržena pouze pro handheld Sony PSP, tak bychom se měli dočkat vypilovaného ovládání a kombinace povedených prvků z obou předchozích BiA titulů.
  • Brothers In Arms D-Day nabídne vylepšenou AI nepřátel i spolubojovníků, z toho plynoucí zajímavější souboje s nepřítelem, nové taktické možnosti, nové zbraně a hlavně zničitelné úkryty.
  • Konečně bude hráč nucen při hraní přemýšlet a zároveň co nejrychleji jednat. Možnost doživotního dřepění za překážkou, jež by ho chránila před nepřátelskou palbou, totiž odpadne.
  • Hra kromě nové singleplayer kampani přijde s podporou kooperativního multiplayeru, který se bude odehrávat na 12 speciálně vytvořených mapách.


Foto & Video