Borderlands: The Pre-Sequel

Bazar
Kód produktu: P40695 /
Záruka: 2 roky
Hra nás zavede do událostí, jenž se odehrávají mezi Borderlands a Borderlands 2. Podíváme se na měsíc Elpis a základnu Hyperionu. Hráč si zde bude moci zvolit mezi rozličnými chraktery, kteří budou podřízeni Jacku Handsomeovi, jež ještě používá staré jméno John a kariéra hlavního záporáka na něj teprve čeká.
Platforma
Xbox 360
199 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
Borderlands: The Pre-Sequel Borderlands: The Pre-Sequel
Xbox 360 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informaceUdálosti odehrávající se mezi Borderlands a Borderlands 2 - to je nový Borderlands: The Pre-Sequel. Na měsíci Elpis (základně Hyperionu) si hráč bude moci zvolit mezi rozličnými chraktery, kteří budou pracovat pro Jacka Handsoma, jež ještě používá staré jméno John a kariéra hlavního záporáka na něj teprve čeká. Těšte se na nové zbraně a prostředí s nízkou gravitací.Co nás čeká?

  • THE PRE-SEQUEL - coby kombinace střílečky a RPG, kterou si hráči zamilovali, vám naservíruje spoustu nových dobrodružství.
  • NOVÉ TŘÍDY ANTIHRDINŮ - hrajte jako jeden ze čtyř hrdinů, jako jsou Wilhelm the Enforcer, Nisha the Lawbringer a Athena the Gladiator. Poprvé si můžete zahrát také jako ozbrojený prototyp Claptrapa. Zažijete, jaké je to pracovat po boku ne zrovna morálního Handsome Jacka.
  • VZESTUP HANDSOME JACKA - buďte svědky toho, jak se Handsome Jack dostal k moci. Ponořte se hluboko do historie ikonických nepřátel Borderlands. Podívejte se na příběh z druhé strany barikády - z Jackovy perspektivy.
  • PŘINESTE ZKÁZU NA MĚSÍC - nízkou gravitaci měsíce pocítíte při každém kroku a skoku. Rozpoutejte chaos novými zbraněmi s funkcemi led a laser! Noví, vesmírní nepřátelé.
HW požadavky

#CM2 GHz dual core 64-bit Intel nebo AMD procesor #VMGrafika: grafická karta s pamětí 512 MB, nejlépe – Nvidia 200 series nebo AMD Radeon 4000 series. #RM1 GB #OMWindows XP SP2 #DMDVD-ROM