Blizzard Battle.net kredit 20 EUR

Kód produktu: D52615 /
Záruka: 2 roky
DLC pro PC - Blizzard zůstatek slouží k digitálnímu nákupu her, předmětů a služeb. Lze ho darovat kamarádovi, jenž si sám zvolí hru od Blizzardu.
Ihned ke stažení
519 Kč
Blizzard Battle.net kredit 20 EUR Blizzard Battle.net kredit 20 EUR
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
519 Kč

Podrobné informace

 

DOBIJ SI SVŮJ BLIZZARD ZŮSTATEK!

BLIZZARD ZŮSTATEK SLOUŽÍ K DIGITÁLNÍMU NÁKUPU HER, PŘEDMĚTŮ A SLUŽEB. LZE HO I DAROVAT KAMARÁDOVI, JENŽ SI SÁM ZVOLÍ HRU OD BLIZZARDU.

VYŽADUJE ÚČET BLIZZARD A PŘIPOJENÍ K INTERNETU. Tento kód pro navýšení elektronického zůstatku ti byl prodán jménem a v zastoupení společnosti Blizzard Entertainment SAS. Tento kód pro navýšení elektronického zůstatku lze použít pouze pro zůstatek na účtu Blizzard Balance a vyžaduje účet Blizzard, který ti bude vystaven po přijetí licenční smlouvy s koncovým uživatelem a podmínek prodeje stanovených společností Blizzard. K použití účtu Blizzard Balance musíš být plnoletý. Účet Blizzard Balance lze použít pro nákup různých služeb poskytovaných společností Blizzard. Vrácení peněz ani výměna nejsou možné. Veškeré platné podmínky jsou uvedeny na adrese eu.blizzard.com/legal. © 2018 Blizzard Entertainment, Inc. Všechna práva vyhrazena. Všechny ochranné známky, na které se tento text odkazuje, jsou majetkem příslušných vlastníků. Blizzard Balance je nový název služby Battle.net Balance.

Informace o použití:

  • Jdi na stránku blizzard.com/code
  • Vytvoř si ZDARMA Blizzard účet. Pokud ho již máš, přihlaš se.
  • Zadej kód.
  • Tvůj Blizzard zůstatek je dobitý a lze ho použít k  nákupu libovolné hry (her) od Blizzardu.

 

 

Foto & Video