Blazing Angels 2: Secret Missions of WW2

Bazar
Kód produktu: P7677 /
Záruka: 2 roky
Platforma
PlayStation 3
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
Blazing Angels 2: Secret Missions of WW2 Blazing Angels 2: Secret Missions of WW2
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

V této hře jste velitelem operace „Wildcard“. Jedná se o elitní jednotku pilotů tajně vytvořenou americkou vládou. Vaším úkolem je sabotovat a zničit ďábelské plány Třetí říše, která má v plánu vytvořit zbraň hromadného ničení. Během této mise se svým týmem zjistíte, že také nepřátelé vytvořili vlastní elitní jednotku... Při pokusu o zneškodnění nepřítele se zúčastníte dramatických a špionážních misí v některých z mnoha exotických lokací po celém světě. K dispozici budete mít arzenál experimentálních zbraní a letadlových prototypů, které nebyly nikdy dříve spatřeny.

- Zapojte se do 18-ti riskantních misí.
- Ovládejte přes 50 autentických letounů a prototypů, mezi nimiž naleznete typy, jako jsou Gotha Go 229, DH Vampire F Mk 1, Me-163 “Komet”, Meteor a mnoho dalších.
- Hráči budou mít přístup k dobově nejpokrokovějším a nejneobvyklejším letounům a zbraním 2. světové války; setkají se s vysokorychlostními děly a řízenými raketami.
- Exotická místa Druhé světové války – Tajné mise hráče zavedou do celé řady lokací po celém světě, jako jsou Káhira, nejvyšší pásma Himalájí, Moskevské Rudé náměstí, Římská Katedrála Sv. Petra, Švýcarské Alpy, Baltské pobřeží a Čína. Každá mise přinese neočekávané okamžiky, spletitosti a mnoho jedinečných výzev.
- Skvěle ztvárněné prostředí a modely letadel v 3D grafice, tak jak to umožňují konzole nové generace.
- Rychlostí nabitá multiplayer akce - Multiplayer nabízí otevřenou, kooperační a týmovou hru, která obsahuje zbrusu nové módy Capture the Flag a Epic Battles. Do boje můžete pozvat až 16 hráčů.