Bioshock

Bazar
Vyšlo: 14.10.2010 /
Kód produktu: P9001 /
Záruka: 2 roky
Platforma
PlayStation 3
299 Kč
Pouze na prodejnách
Bioshock Bioshock
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace

Bioshock je revoluční střílečka, která navždy změní vnímání FPS !!!

Poté co vaše letadlo ztroskotá do nepovolených ledových vod, objevíte zrezivělou batysféru a sestoupíte do Rapture….Město, skryté pod mořem bylo zbudováno pro vyvolené s genetickým potenciálem z řad vědců, umělců a průmyslníků. Naleznete zde město plné mrtvol, jehož chodbami se potulují mocní strážci a malá děvčátka okrádají mrtvé. Geneticky zmutovaní obyvatelé vás mohou kdykoliv přepadnout...

- Převezměte kontrolu nad svým světem s jezdícím mechanickým zařízením, velte bezpečnostní věži a ovládejte jedinečné schopnosti, které rozhodnou o vašem přežití.
- Vylepšete své zbraně iontovými gely, výbušninami a jedy, které přizpůsobte nepřátelům a prostředí.
- Geneticky modifikujte své tělo skrz desítku plasmových stanic rozmístěných po městě, které vás posilní fantastickými a často groteskními schopnostmi.
- Prozkoumejte obydlený svět poháněný ekologickou umělou inteligencí, kde mají obyvatelé zajímavé a vzájemně navazující vztahy, které ovlivní váš zážitek ze hry.
- Prozkoumejte věrnou grafiku příští generace, která živě znázorňuje ztracené město ve stylu art deco s detailně zvýrazněnými a reálně vyobrazenými vodními efekty, které kdy byly vyvinuty ve videohře.
- Vyberte smysluplnou volbu a dělejte vyzrálá rozhodnutí, která nakonec vyvrcholí v závažnou otázku: Využijete nevinných přeživších města Rapture nebo je zachráníte?