Předobjednávka
Biomutant
Hra pro PC - Biomutant je postapokalyptické Kung-fu RPG v otevřeném světě s jedinečným systémem bojového umění, kde můžete kombinovat kontaktní boj, střelbu a mutantské schopnosti.
PC
Produkt je také dostupný
Datum vydání: v roce 2019
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: 85746
Krabicové vydání
Předobjednávka
1 599 Kč
Biomutant Biomutant
PC Krabicové vydání
Předobjednávka
1 599 Kč

Podrobné informace

Alcachofa Soft S.L.  Násilí

 

Biomutant

 

Biomutant je postapokalyptické Kung-fu RPG v otevřeném světě s jedinečným systémem bojového umění, kde můžete kombinovat kontaktní boj, střelbu a mutantské schopnosti.

 

NOVÉ POJETÍ SOUBOJŮ Z POHLEDU 3. OSOBY

Systém bojového umění ti umožní maximální svobodu pohybu a mrštnosti, zatímco budeš kombinovat střelbu, kontaktní boj a schopnosti pramenící ze tvých mutací. Pomocí rozvoje postavy budeš získávat nové styly Wušu a učit tě budou i mistři, které na tvé cestě potkáš, takže budeš mít neustále z čeho vybírat a tvé souboje budou stále svěží.

 

Biomutant 1


ROZVÍJEJ SVOU HRATELNOST

Budeš moci překódovat svou genetickou strukturu a změnit to, jak vypadáš i jak hraješ, což samozřejmě bude mít vliv na tvé vlastnosti. Když budeš vystaven/a bio-kontaminaci ve světě, povede to navíc k fyzickým mutacím, jako jsou třeba kudlančí spáry, či ostnaté ocasy, kdežto radioaktivita nacházející se v bunkrech ze starého světa ovlivní tvou mysl a odemkne psi-mutace včetně telekineze, levitace a dalších.

NOVÁ ÚROVEŇ VÝROBY

Popusť uzdu své kreativitě při výrobě zbraní. Kombinuj součástky a vytvoř si jedinečné jedno, či obouruční kontaktní zbraně, díky nimž budeš moci probodávat, sekat a drtit. K revolverům, puškám a brokovnicím přidávej modifikace v podobě vývrtek přes řetězové pily na baterky po flakony s bio-kontaminovaným slizem, které tvému bojovému arzenálu zajistí výhodu. Dokonce zde můžeš potkat i postavy, které ti vyrobí úžasné věci jako třeba bionická křídla nebo skokové trysky či ti umožní modifikovat tvého automatona – vašeho parťáka ze šrotu!

NOVÁ ÚROVEŇ VÝROBY

PŘIPRAV SE NA DOBRODRUŽSTVÍ

Při výbavě postavy máš naprostou svobodu, a to nejen co se týče výběru zbraní, které sis sám vyrobil, ale i toho, jaký druh vybavení si vezmeš. Vezmi si plynovou masku a kyslíkovou bombu, abys mohl prozkoumávat mrtvé zóny, termo-resistentní oblek pro výpravy do kryonických oblastí nebo ochranné vybavení pro boj s bio-kontaminovanými stvůrami – volba je čistě na tobě.

PŘEŽIJ V ŽIVOUCÍM OTEVŘENÉM SVĚTĚ

Vytvoříš si své vlastní dobrodružství, zatímco budeš zkoumat otevřený svět a to, co se skrývá pod jeho povrchem, a to pěšky, v mechu, s jetpackem, ve vzdušném balonu a podobně. Vydej se do umírající divočiny, do sítí tunelů a bunkrů v podzemí, do hor nebo na souostroví. V tomto živoucím a barevném světě můžeš učinit spoustu objevů, odhalit tajemství, postavit se nestvůrám a seznámit se s všelijakými postavami.

Přežij v živoucím otevřeném světě


Přestože tě světem provází Vypravěč, který popisuje každý krok na tvé výpravě, o tom, jak tvůj příběh o přežití skončí, rozhodují jen tvé vlastní činy a volby.

  


Hardwarové požadavky

 

Minimální:

Operační systém: Windows 7 or higher (64 bit)
Procesor: 2.6 GHz Intel® Core™ i5-750 / 3.2 GHz AMD Phenom™ II X4 955
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 2 GB Direct3D 11 kompatibilní GPU (GeForce GTX 780 / Radeon R280)
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 10 GB volného místa


Foto & Video