Předobjednávka
Battlefield V Deluxe edition
Hra pro PS4 - Battlefield V se vrací na samotný začátek své existence a ty se tak budeš moci podívat do dosud nevídaného zpracování druhé světové války - největšího konfliktu lidských dějin.
PlayStation 4
Produkt je také dostupný
Datum vydání: 15.11.2018
Kód produktu: 88403
Krabicové vydání
Předobjednávka
2 199 Kč
Battlefield V Deluxe edition Battlefield V Deluxe edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
2 199 Kč

Podrobné informace

PEGI 18 Násilí Online

 

Battlefield V Deluxe Edition

Battlefield V

BATTLEFIELD V DELUXE EDITION

Battlefield V se vrací na samotný začátek své existence a ty se tak budeš moci podívat do dosud nevídaného zpracování druhé světové války - největšího konfliktu lidských dějin. Veď svůj tým k vítězství v epickém multiplayeru v několika rozličných módech, nebo se vydej za nepřátelské linie se svými kamarády v kooperativním režimu.

Vybuduj si vlastní rotu Unikátní sebrankaVybuduj si vlastní rotu z vojáků, zbraňového vybavení a dobové vojenské techniky. Letecké operace Vznes se nad bojištěPiloti si budou moci osahat legendární letouny 2. světové v náročných dogfightech s nepřáteli. Klasické zasazení, nové příběhy Známé zasazení, nové příběhyProžij na vlastní kůži dosud neviděné operace a události obří války.
Taktika v poli

Taktika v poli je důležitá

Najdi si na každém bojišti způsob, jak tobě a tvému týmu prostředí může hrát do vítězných karet. Stav opevnění, opravuj válkou poničené stavby a přitáhni s sebou těžké stacionární zbraně, abys navýšil ničivou palebnou sílu.

Vytvoř si vojáka dle představ

Vytvoř si vlastního vojáka, uprav si zbraně a vozidla a určuj vše od vzhledu až po způsob, jakým přispěješ k vítězství. V novém kooperativním režimu je posléze důraz na vojáka stěžejní, jelikož proniknout za nepřátelské linie bude tvrdý oříšek.

Voják dle představ

   

  Herní obsah:

 • Vzhůru na začátek: Battlefield V sérii po letech znovu vrací do prostředí 2. světové války, přičemž klade důraz na představení dosud neviděných operací a událostí.
 • Nálož herních módů - Od klasických režimů typu Conquest přes režim Tides of War, v němž se po vydání bude představovat další nový obsah, výbava a skiny. Pro tebe to znamená jediné - spoustu zábavy.
 • Vytvoř si vlastního vojáka - Od vzezření až po výbavu a jedinečné perky, které ti pomohou v boji. Battlefield V klade velký důraz na nápaditost každého hráče.
BFV_Final

Doplňující informace

Battlefield V Deluxe Edition obsahuje:

 • Přednostní přístup do základní hry Battlefield V - Battlefield V tě v rámci návratu série ke svým kořenům zavede v dosud nevídaném zpracování druhé světové války do největšího válečného konfliktu v dějinách. Proveď svůj tým online válečným peklem v nových herních variacích, jako je třeba masivní režim Grand Operations nebo nadčasový Conquest. Zahraj si v kampani pro jednoho hráče Neznámé válečné příběhy – nebo se s partou kamarádů popasuj s nástrahami kooperativního režimu Combined Arms.
 • Pět sad výsadkářských obleků
 • S edicí Battlefield V Deluxe máš možnost dát svému vojákovi jedinečnou tvář prostřednictvím pěti speciálních výstrojových sad obsahujících fantastické alternativní vzhledy pro zbraně, maskovací vzory, pokrývky hlavy a maskování obličeje pro britské jednotky SAS a německé výsadkáře. Ihned po vydání Battlefieldu V si můžeš zvolit pět sad z osmi možných.
 1. Edice Battlefield V Deluxe obsahuje speciální mise pro britské jednotky SAS, inspirované skutečnými nálety na německé letecké základny.
 2. Edice Battlefield V Deluxe obsahuje speciální mise určené německým výsadkářům Fallschirmjäger, založené na akcích spojených s obranou letišť na pobřeží severní Afriky.
 3. Edice Battlefield V Deluxe obsahuje startovní mise – otestuj své dovednosti na bojišti a vybojuj si odměny.
 • Letecký most s dvaceti týdenními zásobovacími balíčky
 • Díky edici Battlefield V Deluxe můžeš získat 20 týdenních zásobovacích balíčků v systému Leteckého mostu, každý s jedním kosmetickým předmětem.

Foto & Video