Avatar: Frontiers of Pandora

Společnost Massive Entertainment ve spolupráci s Ubisoftem představila akční FPS adventuru s názvem Avatar: Frontiers of Pandora, inspirovanou slavným filmem Jamese Camerona - Avatar. Hráči jsou ohromeni zejména vizuálním zpracováním a zvukovou stránkou hry. Zajímá tě více informací o této hře? Pokračuj ve čtení.

Jaký je příběh Avatar: Frontiers of Pandora?

Hra se odehrává ve stejném světě jako film Avatar a rozšiřuje jej o nové lokace a postavy. Avatar: Frontiers of Pandora je akční adventura, která tě zavede na krásnou, avšak nebezpečnou planetu Pandora. Hra sice přináší svůj vlastní příběh a postavy, ale zároveň je hluboce založena a propojena s událostmi z filmů Avatar a Avatar: The Way of Water.

Ve hře se staneš mladou členkou kmene Na'vi, která pochází z téměř vyhubeného kmenu Sarentu. Tvým úkolem bude prozkoumat nový svět, postavit se armádě RDA a získat si důvěru domorodých kmenů. Tvoje postava byla v dětství unesena a vycvičena armádou RDA, aby bojovala proti vlastním lidem. Po 15 letech ji probudí z kyokomory, kde byla během bojů uvězněna, a vrátí se zpět na Pandoru, kde zuří válka mezi domorodými kmeny a armádou RDA. Na tobě závisí, zda dokážeš změnit osud a získat si srdce svého lidu.

Co můžeš v hře Avatar: Frontiers of Pandora očekávat?

Hra nabízí intenzivní boje, rozsáhlý otevřený svět, používání luků a lidských zbraní jako samopaly, brokovnice a raketomety, crafting, sbírání surovin a úprava vizuálního stylu postavy. PC verze také podporuje pokročilé technologie jako Nvidia DLSS a AMD FSR a nabízí ray-tracing.

Hru si můžeš zahrát sám i s přáteli na PC, PS5 či Xbox Series X/S.

více méně