At Play Wired Storm PS4 Controller

Výprodej
Kód produktu: 90418 /
Záruka: 2 roky
-44%
At Play Wired Storm PS4 Controller
Příslušenství pro PS4 - Připrav se na zcela nový zážitek z ovládání her na tvé konzoli PlayStation 4! Vyber si jeden z oficiálně licencovaných ovladačů od firmy Play a zažij kompaktní úchop díky o 9% menším těle proti klasickému ovladači DualShock 4. Jeho pokročilý design nabídne perfektní komfort a rychlé analogové triggery a joysticky, díky němuž obstojí i v těch nejrychlejších hrách.
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
At Play Wired Storm PS4 Controller At Play Wired Storm PS4 Controller
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
899 Kč 499 Kč

Podrobné informace

 

Připrav se na zcela nový zážitek z ovládání her na tvé konzoli PlayStation 4! Vyber si jeden z oficiálně licencovaných ovladačů od firmy Play a zažij kompaktní úchop díky o 9% menším těle proti klasickému ovladači DualShock 4. Jeho pokročilý design nabídne perfektní komfort a rychlé analogové triggery a joysticky, díky němuž obstojí i v těch nejrychlejších hrách. Rovněž nechybí ani výstup pro stereofonní jack, díky čemuž si můžeš užít zvukové efekty v perfektní kvalitě. 3m dlouhý kabel posléze poskytne možnost svobodného pohybu během hraní. Ovladač je rovněž kompatibilní s konzolí PS3 (pouze nefunguje funkcionalita PS tlačítka).

 

Doplňující informace:

  • Kompaktní design pro hráče každého věku
  • Ultra rychlé analogové triggery a joysticky
  • Vibrační motory pro realistickou akci
  • Výstup pro stereofonní jack
  • 3metrový kabel pro svobodu pohybu po místnosti
  • Rozměry 145 × 90 mm
  • Barva: fialovo-růžová

Foto & Video