Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition + Eivors Hidden Blade

DLC bonus Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition
Datum vydání: 10.11.2020 /
Kód produktu: 985161 /
Záruka: 2 roky
V Assassin’s Creed:Valhalla se vžiješ do role Eivora, nelítostného a neohroženého vikingského válečníka vychovaného na pověstech o velkolepých bitvách a slávě . Objevuj nádherný a otevřený svět zasazený do temné doby Anglie v 9. století. Bojuj se svými nepřáteli, buduj svou osadu a získávej politický vliv na cestě získání svého místa mezi bohy ve Valhalle.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
4 099 Kč
Předobjednávka
4 099 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 10.11.2020
Zásilkovna 10.11.2020
Česká pošta - Balík na poštu 10.11.2020
Česká pošta - Balík do ruky 10.11.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition + Eivors Hidden Blade Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition + Eivors Hidden Blade
Xbox ONE Krabicové vydání
Předobjednávka
4 099 Kč

Podrobné informace

Ultimátní edice obsahuje:

HRU:

 • Kopii hry Assassin’s Creed Valhalla

SEASON PASS :

 • Získej nový epický osbah, poznávej nové země a objevuj nové vybavení.
 • Užij si strhující příběhovou misi dostupnou při vydání hry

ULTIMATE BALÍČEK:

 • Berserker Gear pack obsahuje Bearded Axe, Ursine Guard Light Shield, nový skin pro tvého havrana, mount divokého vlka Hati a Berseker set pro Eivora.
 • Berserker Longship Pack obsahuje majestátní “dlouhou loď” s unikátní figurou na přídi lodi a sadou nových plachet
 • Berserker Settlement Pack obsahuje nové možnosti úpravy a přizpůsobení si obydlí v Anglii
 • Set of Runes balíček ti pomůže k naostření zbraní nebo k vylepšení vybavení dle tvého výběru

 

Valhalla

ASSASSIN'S CREED VALHALLA

V Assassin’s Creed:Valhalla se vžiješ do role Eivora, nelítostného a neohroženého vikingského válečníka vychovaného na pověstech o velkolepých bitvách a slávě . Objevuj nádherný a otevřený svět zasazený do temné doby Anglie v 9. století. Bojuj se svými nepřáteli, buduj svou osadu a získávej politický vliv na cestě získání svého místa mezi bohy ve Valhale.

Vytvoř si vlastní ságu Vytvoř si vlastní ságuOvlivni vývoj své postavy a tím ovlivni svět kolem sebe. S každým rozhodnutím a dialogem, budeš sám sobě strůjce své cesty ke slávě. Intuitivní soubojový systém Intuitivní soubojový systémČeká tě boj se dvěma jednoručními zbraněmi, ať už jsou to meče či sekery, anebo boj se zbraní a štítem. Veď epické nájezdy Veď epické nájezdyPodnikej nájezdy na saské království. Veď svůj klan v bitvách, drancuj a rabuj nepřátelské pevnosti a kořist odnes zpět svým lidem.
Otevřený svět z temné doby

Otevřený svět z temné doby

Vydej se od tajemných norských fjordů k břehům krásné, ale nepřátelské Anglie. Valhalla ti umožní prožít život Vikinga se vším, co ke správnému vikinskému životu patří. Budeš rybařit, lovit, hrát chlastací hry, zkrátka vše, co si jen můžeš jako Viking přát!

Vybuduj si svou osadu!

V době klidu a míru, kdy nebudeš plenit a přepadávat saské království, stav a vylepšuj budovy jako jsou kasárny, kovárny, tetovací salony a další. Verbuj nové členy do svého klanu a utvoř si tak nezničitelnou nájezdnickou skupinu. Hraj s přáteli online a sdílej tak svou unikátní skupinu při nájezdech!

Vybuduj si svou osadu

   

  Herní obsah:

 • Staň se obávaným Vikingem: Vžij se do kůže nebojácného Vikinga, který tě provede norskými fjordy až k břehům Británie.
 • Rabuj saské království: Podnikej nájezdy k břehům Anglie. Drancuj a rabuj nepřátelské pevnosti. Veď svůj klan v bitvách.
 • Zvol si vlastní cestu: Tvá rozhodnutí budou utvářet svět kolem tebe. Zažij drsný svět, který reaguje na každé tvé rozhodnutí.
 • Bojuj jako Viking: Vyzkoušej bojový styl vikingských válečníků nebo nepřátele nepozorovaně zabíjej svými skrytými čepelemi.
Valhalla_Final

Foto & Video