Assassin's Creed Valhalla

Datum vydání: 17.11.2020 /
Kód produktu: 984822 /
Záruka: 2 roky
Je to tu! Ubosoft již konečně oznámil nový díl herní série Assassin's Creed. Nový díl nese název Assassin's Creed Valhalla. Jedná se další pokračování této dobrodružné série, tentokrát si vyzkoušíme tvrdý život Vikingů! Hra nás zavede do 9. století na území saských králů. V příběhu se vžijeme do kůže nebojácného Vikinga, který nás provede norskými fjordy až k břehům Británie. Budeme se plavit na vikingských lodích, přepadávat a rabovat saské vesnice a zabíjet nepřátele, kteří nám zkříží cestu! Nad námi bude bdít černý havran, symbol boha Odina, který nám umožní prozkoumávat okolí.
Platforma
PC
PC PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
1 599 Kč
Předobjednávka
1 599 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 17.11.2020
Zásilkovna 17.11.2020
Česká pošta - Balík na poštu 17.11.2020
Česká pošta - Balík do ruky 17.11.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Assassin's Creed Valhalla Assassin's Creed Valhalla
PC Krabicové vydání
Předobjednávka
1 599 Kč

Podrobné informace

V Assassin’s Creed:Valhalla se vžiješ do role Eivora, nelítostného a neohroženého vikingského válečníka vychovaného na pověstech o velkolepých bitvách a slávě . Objevuj nádherný a otevřený svět zasazený do temné doby Anglie v 9. století. Bojuj se svými nepřáteli, buduj svou osadu a získávej politický vliv na cestě získání svého místa mezi bohy ve Valhalle.

 

  • VYTVOŘ SI VLASTNÍ SÁGU

Díky pokročilým RPG mechanikám můžeš ovlivnit vývoj své postavy a tím tak utvářet svět kolem sebe. S každým rozhodnutím, od politických aliancí přes bojovou strategii až k dialogům, budeš sám strůjce své cesty ke slávě.

 

  • INTUITIVNÍ SOUBOJOVÝ SYSTÉM

Vyzkoušej bojový styl vikingských válečníků. Čeká tě boj se dvěma jednoručními zbraněmi, ať už jsou to meče či sekery, a nebo boj se zbraní a štítem. Můžeš stínat hlavy svým nepřátelům, zlikvidovat je z dálky nebo je nepozorovaně zabíjet svými skrytými čepelemi.

 

  • OTEVŘENÝ SVĚT Z TEMNÉ DOBY

Vydej se od tajemných norských fjordů k břehům krásné, ale nepřátelské Anglie. Valhalla ti umožní prožít život vikinga se vším, co ke správnému vikinskému životu patří. Budeš rybařit, lovit, hrát chlastací hry, zkrátka vše, co si jen můžeš jako Viking přát!

 

  • VEĎ EPICKÉ NÁJEZDY

Podnikej nájezdy na saské království daleké Anglie. Veď svůj klan v bitvách, drancuj a rabuj nepřátelské pevnosti a kořist odnes zpět svým lidem.

 

  • VYBUDUJ SI SVOU OSADU!

V době klidu a míru, když nebudeš plenit a přepadávat saské království, stav a vylepšuj budovy jako jsou kasárny, kovárny, tetovací salony a další. Verbuj nové členy do svého klanu a utvoř si tak nezničitelnou nájezdnickou skupinu. Hraj s přáteli online a sdílej tak svou unikátní skupinu při nájezdech!

Foto & Video