Assassin's Creed Valhalla Limited Edition

Datum vydání: 17.11.2020 /
Kód produktu: 984819 /
Záruka: 2 roky
V Assassin’s Creed:Valhalla se vžiješ do role Eivora, nelítostného a neohroženého vikingského válečníka vychovaného na pověstech o velkolepých bitvách a slávě . Objevuj nádherný a otevřený svět zasazený do temné doby Anglie v 9. století. Bojuj se svými nepřáteli, buduj svou osadu a získávej politický vliv na cestě získání svého místa mezi bohy ve Valhalle.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4 PC
1 699 Kč
Předobjednávka
1 699 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 17.11.2020
Zásilkovna 17.11.2020
Česká pošta - Balík na poštu 17.11.2020
Česká pošta - Balík do ruky 17.11.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Assassin's Creed Valhalla Limited Edition Assassin's Creed Valhalla Limited Edition
Xbox ONE Krabicové vydání
Předobjednávka
1 699 Kč

Podrobné informace

 

Valhalla

ASSASSIN'S CREED VALHALLA

V Assassin’s Creed:Valhalla se vžiješ do role Eivora, nelítostného a neohroženého vikingského válečníka vychovaného na pověstech o velkolepých bitvách a slávě . Objevuj nádherný a otevřený svět zasazený do temné doby Anglie v 9. století. Bojuj se svými nepřáteli, buduj svou osadu a získávej politický vliv na cestě získání svého místa mezi bohy ve Valhale.

Vytvoř si vlastní ságu Vytvoř si vlastní ságuOvlivni vývoj své postavy a tím ovlivni svět kolem sebe. S každým rozhodnutím a dialogem, budeš sám sobě strůjce své cesty ke slávě. Intuitivní soubojový systém Intuitivní soubojový systémČeká tě boj se dvěma jednoručními zbraněmi, ať už jsou to meče či sekery, anebo boj se zbraní a štítem. Veď epické nájezdy Veď epické nájezdyPodnikej nájezdy na saské království. Veď svůj klan v bitvách, drancuj a rabuj nepřátelské pevnosti a kořist odnes zpět svým lidem.
Otevřený svět z temné doby

Otevřený svět z temné doby

Vydej se od tajemných norských fjordů k břehům krásné, ale nepřátelské Anglie. Valhalla ti umožní prožít život Vikinga se vším, co ke správnému vikinskému životu patří. Budeš rybařit, lovit, hrát chlastací hry, zkrátka vše, co si jen můžeš jako Viking přát!

Vybuduj si svou osadu!

V době klidu a míru, kdy nebudeš plenit a přepadávat saské království, stav a vylepšuj budovy jako jsou kasárny, kovárny, tetovací salony a další. Verbuj nové členy do svého klanu a utvoř si tak nezničitelnou nájezdnickou skupinu. Hraj s přáteli online a sdílej tak svou unikátní skupinu při nájezdech!

Vybuduj si svou osadu

     

    Herní obsah:

  • Staň se obávaným Vikingem: Vžij se do kůže nebojácného Vikinga, který tě provede norskými fjordy až k břehům Británie.
  • Rabuj saské království: Podnikej nájezdy k břehům Anglie. Drancuj a rabuj nepřátelské pevnosti. Veď svůj klan v bitvách.
  • Zvol si vlastní cestu: Tvá rozhodnutí budou utvářet svět kolem tebe. Zažij drsný svět, který reaguje na každé tvé rozhodnutí.
  • Bojuj jako Viking: Vyzkoušej bojový styl vikingských válečníků nebo nepřátele nepozorovaně zabíjej svými skrytými čepelemi.
Valhalla_Final

Foto & Video