Assassin's Creed Anthology

Bazar
Kód produktu: P19068 /
Záruka: 2 roky
Assassin’s Creed Anthology je prestižní sběratelská edice, která obsahuje všechna rozšíření a stahovatelný obsah pro hry Assassin’s Creed (včetně Season Pass pro Assassin’s Creed III).
Platforma
PlayStation 3
299 Kč
Pouze na prodejnách
299 Kč
Assassin's Creed Anthology Assassin's Creed Anthology
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace


Assassin’s Creed Anthology je prestižní sběratelská edice, která obsahuje všechna rozšíření a stahovatelný obsah pro hry Assassin’s Creed (včetně Season Pass pro Assassin’s Creed III). Season Pass obsahuje všechen rozšířený obsah pro Assassin’s Creed III, jehož první část bude k dispozici v polovině prosince. V balení najdete také pět exkluzivních litografií, steelbook a sběratelský box.


Assassin’s Creed Anthology obsahuje:

  • Assassin’s Creed

Zažijte sílu asasínů v Jeruzalémě roku 1191 během krvavých křížových výprav.  • Assassin’s Creed II

Seznamte se s Eziem, novým asasínem, který plní své povinnosti stejně jako jeho předkové. Prožijete epický příběh protkaný mocí a korupcí, zdokonalíte se v umění zabíjet a získáte nové zbraně navržené legendárním Leonardem da Vinci.

Obsahuje dále:
- Sekvence 12 - Battle of Forlì DLC
- Sekvence 13 - Bonfire of the Vanities DLC  • Assassin’s Creed Brotherhood

Ezio musí cestovat do Říma, největšího města Itálie, centra moci a korupce v srdci nepřítele. Porazit zkorumpované tyrany bude vyžadovat nejen sílu, ale i vedení. Ezio velí celému bratrstvu zabijáků, kteří se postavili na jeho stranu. Pouze spoluprácí jde docílit zničení nepřítele a zachovat slávu řádu.

Obsahuje dále:
- Singleplayerová mise - The Da Vinci Disappearance
- Dvě solo mise - Trajan Market a The Aqueducts
- Multiplayerové rozšíření
- 6 charakterů
- Dva módy  • Assassin Creed Revelations - Ottoman Edition

V Assassin’s Creed Revelations se vydá Ezio, mistr asasin, po stopách legendárního mentora Altaira. Je to nebezpečná cesta, Ezio se musí vydat do Konstantinopole, srdce Osmanské říše, kde rostoucí armáda Templářů nabírá na síle.

Obsahuje dále: - Singleplayerovou misi - The Lost Archive
- Singleplayerové rozšíření
-Přídavná mise Vlad the Impaler’s Prison
- Multiplayerové rozšíření  • Assassin Creed III

V kůži nového asasína Connora prožijete příběh Americké revoluce tak, jak nebyl nikde zaznamenán. Assassin’s Creed III posunul celou sérii do nových výšin.

Obsahuje dále:
- The Season Pass - poskytuje okamžitý přístup ke všem balíčkům stažitelného obsahu Assassin’s Creed III, z nichž první vychází v polovině prosince 2012

Foto & Video