ARK: Survival Evolved

Bazar
Kód produktu: P47410 /
Záruka: 2 roky
Hra pro XONE - Probouzíš se na pláži tajemného ostrova jako muž, či žena - bez oblečení, bez střechy nad hlavou a s pocitem hladu - a tvou jedinou možností je prozkoumat kde se nacházíš a popasovat se s rozmanitou faunou a flórou, z nichž některá se tě bude snažit sežrat. Tvým úkolem je ovšem přežít - takže budeš muset začít lovit, těžit zdroje, vyráběn předměty, pěstovat plodiny, objevovat nové technologie a stavět přístřeší, které tě ochrání před živly.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
ARK: Survival Evolved ARK: Survival Evolved
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

 

Probouzíš se na pláži tajemného ostrova jako muž, či žena - bez oblečení, bez střechy nad hlavou a s pocitem hladu - a tvou jedinou možností je prozkoumat kde se nacházíš a popasovat se s rozmanitou faunou a flórou, z nichž některá se tě bude snažit sežrat. Tvým úkolem je ovšem přežít - takže budeš muset začít lovit, těžit zdroje, vyráběn předměty, pěstovat plodiny, objevovat nové technologie a stavět přístřeší, které tě ochrání před živly.

Využij svůj intelekt a jednotlivé nástroje a zabij či si ochoč dinosaury kolosálních rozměrů, nebo se jen toulej krajinou a pozoruj nádherně vymodelované prostředí tropického ostrova ztraceného v čase. To všechno ovšem nepřipadne jen na tvá bedra - jednoduše naskoč do režimu hry více hráčů a společně s přáteli utvořte kmen, který si podmaní přírodu tak, jako žádný před ním!

 

Ark 1

 

HERNÍ OBSAH:

Jídlo, teplota a počasí -  Musíš jíst a pít abys přežil. Různé druhy rostlin a masa mají různé nutriční hodnoty, včetně lidského masa. Zajištění dodávky vody do tvého obydlí a inventáře je jednou z nejnaléhavějších záležitostí. Veškeré fyzické činnosti spotřebovávají vodu či jídlo. Cestování na velké vzdálenosti je tedy až téměř existenční otázkou! Velká váha inventáře tě zpomalí a denní a noční cykly spolu s náhodnými výkyvy počasí přináší další úroveň výzev v podobě měnících se teplot prostředí, které ti způsobí hlad a žízeň mnohem rychleji. Postav si ohniště nebo přístřeší a vyráběj širokou škálu přizpůsobitelného oblečení a brnění, které ti pomůže se chránit před lokálním zraněním a extrémními teplotami, které závisí na dynamických výpočtech hodnot izolace pro interiér a exteriér!

Sbírej, buduj stavby, maluj předměty -  Kácením lesů plných stromů a těžením kovu a jiných vzácných zdrojů, můžeš vytvořit díly ke stavbě masivních více úrovňových staveb, složených z částí, které jsou pospojovány pomocí uchycovacích bodů, včetně ramp, nosníků, pilířů, oken, dveří, bran, vzdáleně ovládaných bran, padacích dvířek, vodovodního potrubí, kohoutků, generátorů, všemožných druhů elektrických zařízení a žebříků a dalších druhů věcí. U konstrukčních dílů může dojít k jejich destrukci, pokud nemají dostatečnou podporu základů, takže posílení základů budov je velmi důležité. Všechny konstrukční prvky a předměty mohou být nabarveny ke zkrášlení tvého domova, stejně jako po pixelu malovatelné cedule, textové billboardy, a jiné dekorativní objekty. Přístřeší redukuje extrémy počasí a poskytuje tobě a tvé skrýši bezpečí. Zbraně, oblečení a brnění mohou být také nabarveny k vyjádření tvého osobního vizuálního stylu.

Zasaď, vypěstuj a skliď - Sbírej kolem sebe semena z divoké vegetace, vysaď je na záhony, které jsi založil, zalij je a pečuj o ně hnojením (vše po konzumaci kalorií kadí :)) a to může být zkompostováno. Některá hnojiva jsou lepší než jiná). Starej se o své plodiny. Porostou a budou produkovat chutné a vzácné plody, které mohou být použity k vaření nepřeberného množství receptů a užitečných tonik! Prozkoumávej, abys našel nejvzácnější semena rostlin, které mají ty nejsilnější vlastnosti! Vegetariáni a vegani tak mohou vzkvétat a bude pro ně možné zvládnout a dobýt ARK nenásilným způsobem!


Foto & Video