Arizona Sunshine VR

Bazar
Kód produktu: P87119 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Vydej se do sluncem opékané pustiny arizonské pouště a bojuj o přežití proti zombíkovským hordám, které se konečně prošouraly do virtuální reality.
Platforma
PlayStation 4
299 Kč
Pouze na prodejnách
299 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Arizona Sunshine VR Arizona Sunshine VR
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace

Arizona Sunshine

Realistická zombie akce ovládáná pohybem

 

Vydej se do sluncem opékané pustiny arizonské pouště a bojuj o přežití proti zombíkovským hordám, které se konečně prošouraly do virtuální reality.

Podle svého prozkoumej nejrůznější prostředí od vyprahlé pouště přes zrádné kaňony až po temnotu plnou cupitání v opuštěných důlních šachtách a pátrej po zbraních, hledej munici a dělej všechno proto, abys přežil.

Hra byla vytvořena od základů pro VR, má plnou podporu ovladačů Dualshock 4, PlayStation Move a zaměřovacího ovladače PlayStation VR, takže můžeš rozsáhlý herní arzenál vzít přímo do rukou, mířit, střílet a přebíjet, stejně jako ve skutečném životě.

Když ti dojde munice, můžeš přizvat až tři kamarády, zahrát si s nimi kooperační režim online a postavit se proti nenasytným hordám jako tým. Společně můžete zdolat celou kampaň, tedy pokud budete dostatečně koordinovaní, promyslíte svou strategii a chytře využijete kombinovanou palebnou sílu!

HERNÍ OBSAH:

  • Užij si parádní akci pro PlayStation VR a zdolej zombíky v dosud netušených možnostech ponoření do virtuální reality.
  • Přizvi až 3 přátele a probojujte se krvelačnými hordami společně.

 
Foto & Video