Afro Samurai

Bazar
Kód produktu: P9700 /
Záruka: 2 roky
Ten, kdo má na sobě čelenku č. 1, ovládne svět! Afro Samurai je špičková hra, která vám zaručí nový, živý herní zážitek jako z filmu. Je poutavá, návyková a opravdu živá. Přidejte se k hlavnímu hrdinovi, jenž se snaží pomstít smrt svého otce a vypořádat se se současným vlastníkem čelenky č. 1. Ve hře Afro Samurai se snoubí tradiční japonská kultura s funky technologií a hip hopem – vše dohromady zaručuje svěží interaktivní zážitek.
Platforma
Xbox 360
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
Afro Samurai Afro Samurai
Xbox 360 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

Ten, kdo má na sobě čelenku č. 1, ovládne svět! Afro Samurai je špičková hra, která vám zaručí nový, živý herní zážitek jako z filmu. Je poutavá, návyková a opravdu živá. Přidejte se k hlavnímu hrdinovi, jenž se snaží pomstít smrt svého otce a vypořádat se se současným vlastníkem čelenky č. 1. Ve hře Afro Samurai se snoubí tradiční japonská kultura s funky technologií a hip hopem – vše dohromady zaručuje svěží interaktivní zážitek. Hit animovaných televizních seriálů tak skutečně ožívá! Vlastnosti produktu: » Unparalleled Star Power – Afro samuraje a Ninju Ninju namluvil Samuel L. Jackson, na hudebním partu se podílel RZA ze slavného Wu-Tang Clan a Chuy Gomez, slavný DJ a expert na hiphopovou hudbu. »

Dynamický pohyb postav – Afro může manipulovat úplně se vším ve svém okolí, volné prostředí je nádherně animované. » Příběh o pomstě – Afro Samurai využívá všech kladů původní série, přináší ale spoustu nového materiálu a prostředí, které ocení jak příznivci těchto her, tak i úplní nováčci. » Krev je krásná – Neotřelé grafické zpracování, stíny a textury dávají hře Afro Samurai skutečně jedinečný vzhled i atmosféru. » Styl a rytmus – Inovativní systém, kde hudba ovlivňuje umělou inteligenci nepřátel a doslova tak udává tón celé hře. » Elegantní násilí – Vyvážený poměr mezi stylovým bojem a akrobatickými kousky s možností rychle a dynamicky rozseknout a roztrhat nepřátele na kusy.