WWE 2K17 Season Pass (PC) DIGITAL

Získej ještě více obsahu s WWE 2K17 Season Pass i ušetří na balíčcích DLC! Obsahuje Accelerator, MyPlayer KickStart, NXT Enhancement Pack, Legends Pack, Future Stars Pack, New Moves Pack a Hall of Fame Showcase! Celý obsah Season Pass bude dostupný do 31. března 2017.
PC
Vyšlo: 7.2.2017
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1269755
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
810 Kč
WWE 2K17 Season Pass (PC) DIGITAL WWE 2K17 Season Pass (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
810 Kč

Podrobné informace

PEGI 16

Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry WW 2K17 na platformě Steam

Získej ještě více obsahu s WWE 2K17 Season Pass i ušetří na balíčcích DLC! Obsahuje Accelerator, MyPlayer KickStart, NXT Enhancement Pack, Legends Pack, Future Stars Pack, New Moves Pack a Hall of Fame Showcase! Celý obsah Season Pass bude dostupný do 31. března 2017

 

 

Accelerator:

Změň obecné parametry i atributy každé superstar i legendy WWE ve hře. Odblokuj všechny superstar i legendy WWE ve hře a rovněž alternativní oblečení díky Accelerator Pack!

MyPlayer KickStart:

Dej své MyCareer Superstar prémii, kterou potřebuje - to je WWE 2K17 MyPlayer Kick Start! Rozšiř kariéru Tvé superstar!

NXT Enhancement Pack:

Jsme NXT! Oslavuj spolu se značkou, která se dostala do srdcí diváků na celém světe, díky WWE 2K17 NXT Enhancement Pack! Obdržíš hratelné postavy: Apollo Crews, Nia Jax, Shinsuke Nakamura a získáš o 50 % více bodů získaných v Tvé MyCareer Supersta během hraní NXT.

Legends Pack:

Rozšiř svoji sestavu a hraj s největšími legendami v historii WWE díky WWE 2K17 Legends Pack. Mezi hratelnými legendami jsou například "The Barber" Beefcake, Eddie Guerrero, Greg "The Hammer" Valentine, Sycho Sid i Tatanka.

New Moves Pack:

Více než 35 dodatových úderů do Tvého arsenálu! Ohluš nepřátele pomocí Swingout Neckbreakera jako Charlotte, skoč z provazů pomocí Elbro Drop Zacka Rydera nebo použij Face Wash Combo jako Samoa Joe.

Future Stars Pack:

Zahrej si jako největší nové Superstars WWE. Future Stars Pack obsahuje postavy jako Austin Aries, Karl Anderson, Luke Gallows, Mojo Rawley a Tye Dillinger.

Hall of Fame Showcase:

Prožij znovu nejslavnější historické bitvy v WWE rovněž s ročníkem 2016 Hall of Fame Class. Získáš nové hratelné postavy, oblečení i arény. Mezi slavnými bitvami najdeš takové klasické soubje: Sting versus Ric Flair (1988), Cactus Jack a Diamond Dallas Page versus The Fabulous Freebirds (1992), Papa Shango versus The Godfather, Big Boss Man versus The Big Show i mnoho dalších.

 

 

 

 

 

Tento produkt vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním koncového uživatele třetí strany: http://www.take2games.com/eula/

© 2005-2017 Take-Two Interactive Software and its subsidiaries. 2K, the 2K logo, and Take-Two Interactive Software are all trademarks and/or registered trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. All WWE programming, talent names, images, likenesses, slogans, wrestling moves, trademarks, logos and copyrights are the exclusive property of WWE and its subsidiaries. © 2017 WWE. All Rights Reserved.