Nyní na PC! Vítej v Suplex City, kam Tě zve na naše Superstar z obalu - Brock Lesnar! WWE 2K 17 je zpátky jako vládnoucí a titul obhajující vládce bojových her! WWE 2K 17 má úžasnou grafiku, realistickou hratelnost a nejširší soupisku bojovníků v historii, která obsahuje Tvoje oblíbené hvězdy a legendy z WWE a NXT.
PC
Produkt je také dostupný
Vyšlo: 7.2.2017
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1266590
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
1 350 Kč
Krabicové vydání
899 Kč
více
WWE 2K17 (PC) DIGITAL WWE 2K17 (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
1 350 Kč

Podrobné informace

PEGI 16

Nyní na PC! Vítej v Suplex City, kam Tě zve na naše Superstar z obalu - Brock Lesnar! WWE 2K 17 je zpátky jako vládnoucí a titul obhajující vládce bojových her! WWE 2K 17 má úžasnou grafiku, realistickou hratelnost a nejširší soupisku bojovníků v historii, která obsahuje Tvoje oblíbené hvězdy a legendy z WWE a NXT.

 

Vlastnosti:

 

  • Návyková hratelnost a nejen to: seznam se s nejrealističtější WWE hrou historie. Obsahuje tisíce nových pohybů a animací, boj v zákulisí a na světové scéně a nejširší soupisku hvězd a legend WWE NXT v historii her.
  • Mocný Creation Suite: vytvářet a rozvíjet své vlastní WWE Universe, využívají pokročilé vytváření Suite. Využívat výhod nových funkcí, například vytvořit Video, vytvářet vítězství, pokud systém zvýraznění Replay. Nové funkce a další obsah vám umožní přizpůsobit vaše Superstars, arén a mistrovství.
  • MyCAREER a WWE Universe s novým enginem Promo Engine: zcela nový engine Promo Engine umožňuje detailně poznat osobnost Superhvězd WWE v režimech WWE Universe a MyCAREER. Vyber vhodná slova a „hejtuj“ soupeře, začni slovní válku, ale rovněž hledej spojence. Co říkáš, budeš schopný dostat svoji postavu na vrchol žebříčku NXT a WWE a nakonec snad i do WWE Hall of Fame? Staň se Paulem Heymanem v příběhovém módu, který je dostupný pouze v WWE 2K 17.
  • Soundtrack produkoval Sean „Diddy“ Combs neboli „Puffa Daddy“: užívej si soundtrack, který je nabitý hvězdami hudebního průmyslu jako: Twenty One Pilots, French Montana nebo Black Sabbath. Hudbu vybral osobně producent soundtracku Sean „Diddy“ zvaný „Puff Daddy“!

 

Pouze na PC WWE 2K 17 PC Standard Edition obsahuje Goldberg Pack!

 

  • Hratelný WCW Goldberg v černém trikotu
  • Hratelný Goldberg WWE v černo-bílém trikotu
  • Dvě hratelné arény: WCW Monday Nitro a Halloween Havoc "

 

Část obsahu DLC bude k dispozici teprve po premiéře

 

 

 

Tento produkt vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním koncového uživatele třetí strany: http://www.take2games.com/eula/

© 2005-2017 Take-Two Interactive Software and its subsidiaries. 2K, the 2K logo, and Take-Two Interactive Software are all trademarks and/or registered trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. All WWE programming, talent names, images, likenesses, slogans, wrestling moves, trademarks, logos and copyrights are the exclusive property of WWE and its subsidiaries. © 2017 WWE. All Rights Reserved.