WWE 2K17 Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL

Nyní na PC! Vítej v Suplex City, kam Tě zve na naše Superstar z obalu - Brock Lesnar! WWE 2K 17 je zpátky jako vládnoucí a titul obhajující vládce bojových her! WWE 2K 17 má úžasnou grafiku, realistickou hratelnost a nejširší soupisku bojovníků v historii, která obsahuje Tvoje oblíbené hvězdy a legendy z WWE a NXT.
PC
Vyšlo: 7.2.2017
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1266593
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
2 025 Kč
WWE 2K17 Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL WWE 2K17 Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
2 025 Kč

Podrobné informace

Nyní na PC! Vítej v Suplex City, kam Tě zve na naše Superstar z obalu - Brock Lesnar! WWE 2K 17 je zpátky jako vládnoucí a titul obhajující vládce bojových her! WWE 2K 17 má úžasnou grafiku, realistickou hratelnost a nejširší soupisku bojovníků v historii, která obsahuje Tvoje oblíbené hvězdy a legendy z WWE a NXT.

 

Vlastnosti:

 

 • Návyková hratelnost a nejen to: seznam se s nejrealističtější WWE hrou historie. Obsahuje tisíce nových pohybů a animací, boj v zákulisí a na světové scéně a nejširší soupisku hvězd a legend WWE NXT v historii her.
 • Mocný Creation Suite: vytvářet a rozvíjet své vlastní WWE Universe, využívají pokročilé vytváření Suite. Využívat výhod nových funkcí, například vytvořit Video, vytvářet vítězství, pokud systém zvýraznění Replay. Nové funkce a další obsah vám umožní přizpůsobit vaše Superstars, arén a mistrovství.
 • MyCAREER a WWE Universe s novým enginem Promo Engine: zcela nový engine Promo Engine umožňuje detailně poznat osobnost Superhvězd WWE v režimech WWE Universe a MyCAREER. Vyber vhodná slova a „hejtuj“ soupeře, začni slovní válku, ale rovněž hledej spojence. Co říkáš, budeš schopný dostat svoji postavu na vrchol žebříčku NXT a WWE a nakonec snad i do WWE Hall of Fame? Staň se Paulem Heymanem v příběhovém módu, který je dostupný pouze v WWE 2K 17.
 • Soundtrack produkoval Sean „Diddy“ Combs neboli „Puffa Daddy“: užívej si soundtrack, který je nabitý hvězdami hudebního průmyslu jako: Twenty One Pilots, French Montana nebo Black Sabbath. Hudbu vybral osobně producent soundtracku Sean „Diddy“ zvaný „Puff Daddy“!

 

Pouze na PC WWE 2K 17 PC Standard Edition obsahuje Goldberg Pack!

 

 • Hratelný WCW Goldberg v černém trikotu
 • Hratelný Goldberg WWE v černo-bílém trikotu
 • Dvě hratelné arény: WCW Monday Nitro a Halloween Havoc "

 

Zawartość Edycji Deluxe:

 • WWE 2K17 MyPlayer Kick Start: Dej svojí MyCarrer Superstár prémie, které potřebuje - to je WWE 2K17 Kick Start. Rozšiř kariéru Tvé superstar!
 • NXT Enhancement Pack:
 1. Hratelné postavy Apollo Crews, Nia Jax i Shinsuke Nakamura
 2. Získej 50% boost bodů v MyCarrer Superstar v režimu NXT!
 • Accelerator

1. Změň žebříčky a uroveň atributů každé WWE Superhvězdy i Legendy ve hře.

2. Odblokuj všechny WWE Superhvězdy a Legendy, mezi jinými také alternativní kostýmy!

Legends Pack: Hratelné legendy jako Brutus “The Barber” Beefcake, Eddie Guerrer, Greg “The Hammer” Valentine, Sycho Sid a Tatanka.

New Moves Pack: Více než 50 nových úderů ve Tvém arzenálu. Ohluš nové protivníky pomocí Swingout Neckbreaker jako Charlotte, skákej z provazů a využij Elbro Drop Zacka Rydera nebo zkus Face Wash Combo jako Samoa Joe.

Future Stars Pack: Zahrej si za 5 nejzářivějších nových Superhvězd WWE. Future Stars Pack obsahuje takové osobnosti jako Austin Aries, Karl Anderson, Luke Gallows, Mojo Rawley a Tye Dillinger.

Hall of Fame Showcase: Prožij znovu nejslavnější historickou bitvu WWE s účastí ročníku 2016 Hall of Fame. Získáš nevé hratelné postavy, kostýmy i arény! Mezi setkáními najdeš takové legendární zápasy jako Sting proti Ric Flair (1988), Cactus Jack i Diamond Dallas Page proti The Fabulous Freebirds (1992), Papa Shango proti The Godfather, Big Boss Man proti The Big Show a mnoho dalších.

Část obsahu DLC bude k dispozici teprve po premiéře

 

 

 

Tento produkt vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním koncového uživatele třetí strany: http://www.take2games.com/eula/

© 2005-2017 Take-Two Interactive Software and its subsidiaries. 2K, the 2K logo, and Take-Two Interactive Software are all trademarks and/or registered trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. All WWE programming, talent names, images, likenesses, slogans, wrestling moves, trademarks, logos and copyrights are the exclusive property of WWE and its subsidiaries. © 2017 WWE. All Rights Reserved.