Věrnostní program
Taková pěkná karta

Věrnostní program společnosti JRC Czech a.s.Komu je zákaznická karta určena?

Jak již název napovídá, zákaznická karta je určena všem zákazníkům společnosti JRC Czech a.s. (bývalé společnosti Game Czech a.s.), kteří u nás pravidelně nakupují a chtějí získat za své peníze nejen samotné zboží, ale také nějaké výhody.

Jaké výhody kartička nabízí?

Pokud vlastníte naši zákaznickou kartičku, pak Vaše nákupy získávají smysl! V závislosti na míře Vašich nákupů můžete získat až 20% slevu na naše zboží (sleva se počítá vždy z ceny na kamenné pobočce a nevztahuje se na zboží vyloučené ze slev – viz podmínky níže).

Základní sleva: Okamžikem, kdy si necháte vystavit svoji novou zákaznickou kartu, získáváte možnost ihned využívat slevu 5% na kamenných pobočkách anebo 10% na internetovém obchodě www.jrc.cz.

Stříbrná sleva: Jste pařan, hráč, gamer? Pak se jistě nespokojíte se základní slevou! Pokud během jednoho roku s naší zákaznickou kartičkou nakoupíte zboží, na které lze uplatnit sleva, v celkové hodnotě 5 000,- Kč, platnost karty se prodlouží o jeden rok a obdržíte slevu 10% na kamenných pobočkách anebo 15% na internetovém obchodě.

Věrnostní sleva: Pro naše stálé a věrné zákazníky, jako poděkování za Vaši přízeň. Jak ji lze získat? Vlastníte-li zákaznickou kartu se Stříbrnou slevou a během její platnosti nakoupíte zboží, na které lze uplatnit sleva, v celkové hodntě 10 000,- Kč, platnost karty se prodlouží o jeden rok a obdržíte slevu 15% na kamenných pobočkách anebo 20% na internetovém obchodě. To už je způsob jak pořídit výhodně i ty nejnovější hry!

Kartičku využijete nejen na nákupy, ale také na případný prodej Vašich her na našich kamenných pobočkách (Více o možnostech výkupu naleznete v sekci www.jrc.cz/preowned).

Co Vás bude zákaznická karta stát?

Vůbec nic! Nemějte strach, k ničemu se nezavazujete. Nebudeme po Vás vyžadovat žádné členské příspěvky ani Vás nebudeme nutit kupovat zboží, o které jste neměli zájem. Naše kartička je zcela zdarma. Jsme si však jistí, že kartička nabízí takové výhody, že u nás budete nakupovat rádi.


Jak lze kartičku získat?

Stačí nakoupit na kamenné pobočce nebo na internetovém obchodě www.jrc.cz zboží v hodnotě 499,- Kč nebo více a můžete si o kartičku zažádat, popřípadě ji obdržíte s Vašim zbožím.

Jak mohu kartičku uplatnit?

Pokud budete nakupovat v kamenné prodejně, pak při nákupu předložíte zákaznickou kartu, a pokud se na Vámi vybrané zboží sleva vztahuje (u zboží je vyobrazena ikonka zákaznické karty), získáte zvýhodněnou cenu před zákazníky, kteří naši kartu nemají.
Při nákupu na internetovém obchodě se předem ujistěte, že máte v osobních údajích vyplněné číslo zákaznické karty (viz čárový kód na zadní straně karty). Pokud toto pole vyplněné není, můžete jej vyplnit a hodnoty uložit. Pokud Vám proces nefunguje, obraťte se s problémem na e-mail karty@jrc.cz. Objednávkový systém pak automaticky Vaši slevu uplatní na zboží, které objednáváte, pokud na ně sleva uplatnit lze.

Bližší informace naleznete v Podmínkách věrnostního programu JRC

Přejeme Vám příjemné nákupy!
Váš JRC Team
Podmínky Věrnostního programu JRC


Způsobilost

Členem věrnostního programu JRC se stává každá osoba, jež se stane nositelem zákaznické karty. Nositelem zákaznické karty může být jakákoliv osoba starší 15 let. Osoby mladší 15 let musí mít k založení kartičky souhlas od zákonného zástupce.

Vznik členství a nárok na zákaznickou kartu

Na zákaznickou kartu není právní nárok. Zákaznickou kartu obdrží každý zákazník, který nevlastní zákaznickou kartu, nakoupí v elektronickém obchodu JRC Czech a.s. (www.jrc.cz) zboží v hodnotě 499,- Kč a více a zažádá si o její zřízení. Karta může být vystavena i bez této žádosti. Převzetím Slevové karty zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.

Slevová karta opravňuje k nákupu zboží, které není ze slev vyloučeno (viz. níže), s přiznanou slevou. Cena po slevě se počítá z cen platných pro kamenné pobočky. Platnost zákaznické karty činí jeden rok.

- Základní sleva při nákupu v kamenných pobočkách je ve výši 5% a při nákupu na internetovém obchodě ve výši 10% (z ceny zboží na kamenných pobočkách).

- Pokud během jednoho roku platnosti karty zákazník nakoupí zboží, na které lze uplatnit sleva (není ze slev vyloučeno), v celkové hodnotě 5 000,- Kč, platnost karty se prodlouží o jeden rok a sleva se zvýší na 10% na kamenných pobočkách anebo 15% na internetovém obchodě.

- Pokud zákazník vlastní zákaznickou kartu se slevou 10% a nakoupí zboží, na které lze uplatnit sleva, v celkové hodntě 10 000,- Kč, platnost karty se prodlouží o jeden rok a obdrží slevu 15% na kamenných pobočkách anebo 20% na internetovém obchodě.

Nákupy, při kterých je zákaznická karta použita jsou zaznamenávány a částky, které za ně zákazník zaplatil jsou přičítány k celkovému zůstatku na účtu zákaznické karty (dále jen zůstatek).

Po ukončení platnosti zákaznické karty se sleva pro další rok odvíjí od zůstatku na účtu zákaznické karty následujícím způsobem:

- Je-li zůstatek roven 0,- Kč, zákaznická karta se zruší;
- Je-li zůstatek 1,- až 4 999,- Kč, platnost zákaznické karty se prodlouží o jeden rok, zůstatek se vynuluje a bude přiznána základní sleva ve výši 5% na kamenných pobočkách a 10% v internetovém obchodě;
- Je-li zůstatek 5 000,- až 14 999,- Kč, platnost zákaznické karty se prodlouží o jeden rok, zůstatek se sníží o 5 000,- Kč a bude přiznána sleva ve výši 10% na kamenných pobočkách a 15% v internetovém obchodě.
- Je-li zůstatek vyšší než 15 000,- Kč, platnost zákaznické karty se prodlouží o jeden rok, zůstatek se sníží o 15 000,- Kč a bude přiznána sleva ve výši 15% na kamenných pobočkách a 20% v internetovém obchodě.

Uplatnění slevy ze zákaznické karty

Slevu lze uplatnit na kamenné pobočce pouhým předložením při nákupu. Nákup bude zaznamenán a sleva, pokud je na ni nárok, započítána.

Na internetovém obchodě www.jrc.cz musí být číslo zákaznické karty (uvedené na zadní straně, pod čárovým kódem) uloženo v osobních údajích uživatele. Rozhraní objednávkového systému poté automaticky uplatní slevu na objednávané položky. Cena po slevě se počítá ze standardní ceny (tj. ceny na kamenných pobočkách - kterou lze zjistit po rozkliknutí ikonky skladové dostupnosti - nad cenou zboží). Pokud je cena platná pro internetový obchod výhodnější než cena, kterou by zákazník získal po uplatnění slevy z ceny standardní, pak se použije cena pro zákazníka výhodnější.

Zboží ze slev vyloučené

Sleva ze zákaznických karet nelze kombinovat s jakýmikoliv dalšími probíhajícími akcemi a nelze je uplatnit zpravidla na:

- cenové akce, slevy a výprodeje
- zboží z digitální distribuce (Digital Download)
- nabídky multibuy (např. 2+1, 2 za 299, 2 za 499 apod.)
- speciální a sběratelské edice her
- předobjednávky
- služby (předplacené karty, Red Dragon kartičky, dárkové šeky, kupóny apod.)
- herní konzole, příslušenství a ostatní hardware
- zboží, u kterého není vyobrazena ikona zákaznické karty

Ostatní

- Společnost JRC Czech a.s. si vyhrazuje právo změnit tyto podmínky kdykoliv, a to i bez předchozího oznámení.

V Praze dne 28.01.2013

Akční nabídkaPočítačPlaystationXboxNintendoPřenosné konzoleOstatníDigital DownloadPreowned
Sociální sítě
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na který chcete zasílat informace o novinkách a akcích.
Aktuální vydání Informačního e-mailu.
On-line platební metody PaySec
Slevoléto Nintendo!
Tričko zdarma k FIFA 15!
Zprávy
31.07.2014 11:38 1+1 ZDARMA na hry od Playmana! ... Více
30.07.2014 19:30 Playstation 4 a Vita - dokonalí partneři ... Více
30.07.2014 19:13 Far Cry 4 - zajistěte si svoji edici! ... Více
23.07.2014 16:38 Nová nižší cena titulů FIFA 14 a NHL 14! ... Více
18.07.2014 09:18 GTA 5 nyní jen za 999,- a další slevy! ... Více