VÝHODY VĚRNOSTNÍHO KLUBU

Díky pravidelným nákupům získáváte část svých peněz zpět a ty posléze můžete použít na slevy dalších nákupů našeho zboží v kamenných prodejnách.
A další výhody?


 • Speciální věrnostní akce
 • Exkluzivní a limitované edice
 • Přednostní informace o chystaných akcích
 • Možnost předobjednávek na kamenných prodejnách

Jak se stát členem

Řekněte si o zákaznickou kartu našim prodavačům při návštěvě prodejny.
Jakmile kartičku dostanete, tak můžete začít sbírat body a pamatujte! Čím více nakoupíte, tím více bodů získáte!
Body si pak můžete na kterékoliv prodejně proměnit za skvělou slevu na hry a další úžasné vychytávky.

Jak to funguje?

Od obsluhy, či po objednání přes zákaznickou linku obdržíte naši věrnostní kartu, na níž vám z každé objednávky vrátíme poměrnou částku, již budete dále moci použít na další nákup. Čím více nakoupíte, tím více ušetříte!

V základu vracíme 2% z celkové hodnoty nákupu v podobě JRC Bodů (1bod = 1 koruna), které lze dále využít na cokoliv ze sortimentu JRC a to až do výše 80% hodnoty nákupu.

*Přepočet 1 JRC Koruna = 1 Kč

Pravidla JRC klubu

 • Členem se může stát každý zákazník starší 15 let (osoby mladší 15 let musí mít souhlas od zákonného zástupce).
 • Každému novému členovi bude vystavena klubová karta, kterou může ihned využít při nákupech v kamenných pobočkách.
 • Z každého nákupu se na klubovou kartu načítají body, které lze využít jako slevu na další nákupy. Z hodnoty nákupu vracíme 2%, přičemž body se zaokrouhlují na celá čísla směrem dolů.
 • Slevu lze uplatnit na kamenné pobočce pouhým předložením klubové karty při nákupu. Při uplatnění bodů formou slevy platí poměr 1 bod = 1 Kč. Sleva při placení body může být maximálně ve výši 80% hodnoty nákupu. Je-li na zboží nějaká další sleva, může být sleva formou bodů uplatněna z celkové ceny po odečtení slevy.
 • Nákupy, při kterých je klubová karta použita, jsou zaznamenávány a body, které lze použít na další nákupy jsou pravidelně přičítány k celkovému zůstatku na účtu klubové karty.
 • ody, které nejsou využity do jednoho roku od jejich získání automaticky po roce expirují.
 • V případě dotazů kontaktujte JRC klub na e-mailu podpora@jrc.cz

Podmínky JRC klubu

Na klubovou kartu není právní nárok. Klubovou kartu obdrží každý zákazník, který nevlastní kartu, nakoupí v kamenném obchodě JRC Czech a.s. a požádá o její zřízení. Karta může být vystavena i bez této žádosti. Připsané body nelze uplatnit na první nákup. Převzetím Klubové karty zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů v souladu se zněním zákona č. 101/2000 Sb. a se zasíláním obchodních sdělení v souladu se zákonem 480/2004 Sb. Osobní údaje budou zpracovány v rozsahu poskytnutých osobních údajů a tyto mohou být užity také pro obchodní a marketingové účely. Poskytnuté osobní údaje nebudou předány ani jinak zpřístupněny třetím stranám, s výjimkou zákonných důvodů. O poskytnutých osobních údajích je zpracovatel povinen zachovávat mlčenlivost.

Souhlas se zpracováním osobních údajů může být kdykoliv zpracovateli odňat, a to písemně na e-mailové adrese eshop@jrc.cz nebo v sídle společnosti JRC Czech a.s., Naskové 1100/3, Praha 5, 150 00. Odnětí souhlasu se zpracováním osobních údajů zároveň nutně vyvolává zánik členství v JRC klubu. Klubová karta opravňuje k nákupu zboží, které není ze slev vyloučeno (viz. níže), s přiznanou slevou. Cena po slevě se počítá z cen platných pro kamenné pobočky.

Slevy nelze kombinovat s jinými věrnostními programy. Společnost JRC Czech a.s. si vyhrazuje právo změnit tyto podmínky kdykoliv, a to i bez předchozího oznámení.