Ozbrojen dělem na barvu budeš bojovat proti nebezpečím továrny Inkorp, abys ochránil tvé kamarády i abys zatočil s plány zlého bosse - Le Docteura. Každá barva ti zajistí speciální schopnosti: přilep se ke stěnám, odrážej se, útoč na protivníky... Využívej všechny své schopnosti a rozumný výběr barev, abys zvládl dlouhé a složité úrovně.
PC
Vyšlo: 7.2.2017
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1269749
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
299 Kč
Splasher (PC) DIGITAL Splasher (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
299 Kč

Podrobné informace

Splasher to wymagająca platformówka w 2D, pełna humoru i niespodzianek.

 

Ozbrojen dělem na barvu budeš bojovat proti nebezpečím továrny Inkorp, abys ochránil Tvé kamarády i abys zatočil s plány zlého bosse - Le Docteura. Každá barva Ti zajistí speciální schopnosti: přilep se ke stěnám, odrážej se, útoč na protivníky... Využívej všechny své schopnosti a rozumný výběr barev, abys zvládl dlouhé a složité úrovně.

 

Splasher je nový projekt Romaina Claudea, bývalého projektanta her i úrovní ve firmě Ubisoft, kde pracoval na hrách jako Rayman Origins, Rayman Legends a Rabbids Go Home.

 

 

VLASNOSTI HRY:

  • ZA PÁR PLECHOVEK S BARVOU - Používej různé barvy, aby ses přilepil ke stěnám i střechám, skákej vysoko, abys to znesnadnil protivníkům.
  • POZNÁVEJ A PROCHÁZEJ PŘES OBTÍŽNÉ ÚROVNĚ - fabryce Poraď si s nepřáteli v barevné, ale smrtelně nebezpečné továrně.
  • TIME ATTACK - Wyzywaj swoich znajomych i staw czoła graczom z całego świata na liście najlepszych. Porovnej se svými známými a s hráči z celého světa
  • RYCHLOSTNÍ BĚH - Režim byl vytvořen díky spolupráci se super-hráči, aby se zvýšila obtížnost vývzev začni světové závody