Space Legends: At the Edge of the Universe Deluxe Edition (PC/MAC) DIGITAL

Vydej se na dech beroucí cestu do dalekého světa a dostaň se na neprozkoumaná území. Když budeš na vzdálené planetě, všem hrozí totální zničení! Některá místa je lepší nechat na pokoji, a to i v případě, že nejnovější technologie Ti umožní navštívit vzdálené části vesmíru. Objev, co se nachází na okraji vesmíru a naplánuj tvůj útěk.
PC
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1258976
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
239 Kč
Space Legends: At the Edge of the Universe Deluxe Edition (PC/MAC) DIGITAL Space Legends: At the Edge of the Universe Deluxe Edition (PC/MAC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
239 Kč

Podrobné informace

PEGI 7

Vydej se na dech beroucí cestu do dalekého světa a dostaň se na neprozkoumaná území. Když budeš na vzdálené planetě, všem hrozí totální zničení! Některá místa je lepší nechat na pokoji, a to i v případě, že nejnovější technologie Ti umožní navštívit vzdálené části vesmíru. Objev, co se nachází na okraji vesmíru a naplánuj Tvůj útěk.

 

Nebezpečná vesmírná dobrodružství

Připoj se k Elizabeth Campton a jejímu dobrému příteli Stevovi na rutinní cestě, která se promění v intergalaktickém dobrodružství. Jako astrobiologovi a výzkumníku vesmíru, není Elizabeth cizí pocit nebezpečí. A přesto bude stát tváří v tvář více smrtelným hrozbám, než očekávala.

 

Smrtící drama

Elizabeth by nemohla překonat obtíže bez dobrého společníkem Steve po jejím boku. Od špatného počasí, až po nouzové opravy lodi, pobyty ve vězení nebo vyléčení princezny. Elizabeth se připlétá k dalším životu nebezpečným situacím. A teď situace vypadá ještě hůř!

 

Všechny formy života jsou ohroženy

Kometa je na kolizním kurzu s planetou! Každá forma života je ve velkém nebezpečí. Elizabeth získá povolení k návštěvě zakázaného a opuštěného města. Tam najde loď, která může všechny přepravit na bezpečné místo, ale bohužel je tato stará loď v neutěšeném stavu.

 

Zachraň svět

Musíš dělat všechno, co ve Tvých silách, abys zachránil svět před totálním zničením! V nové dimenzi, v níž se budoucnost, minulost i současnost proplétají mezi sebou, můžou jen Tvé dovednosti a důvtip pomoci k bezpečnému návratu domů.

 

Vlastnosti hry Space Legends

Ve vzrušující galaktickém drama bude výzvou každý Tvůj pohyb. Uteč ze samotného okraje vesmíru v tomto fascinující sci-fi dobrodružství plného moderních možností.

 

  • Ohromující scény se skrytými objekty a místa k prozkoumání
  • Náročné hádanky a mini hry k vyřešení
  • Fascinující deník ve hře obsahuje tipy, které Ti pomohou uniknout
  • Získej pomoc Steva
  • Vyhni se jedovatým rostlinám
  • Rekreační režim a výzvy k přizpůsobení Tvé úrovni dovedností