Small Town Terrors: Pilgrim's Hook Collector’s Edition (PC) DIGITAL

PC
Vyšlo: 7.11.2016
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1258832
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
359 Kč
Small Town Terrors: Pilgrim's Hook Collector’s Edition (PC) DIGITAL Small Town Terrors: Pilgrim's Hook Collector’s Edition (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
359 Kč

Podrobné informace

Zachraň své dvojče před zlověstnou mořskou hrozbou, která požírá všechno a všechny ostrově Pilgrim's Hook, který prožívá celou řadu problémů.

 

Zoufalé volání o pomoc

 

Návštěva na Pilgrim's Hook je poslední věc, kterou by sis přál. Zapřísáhl si se, že se nikdy nevrátíš do rodinného domu. Jediný, kdo by Tě mohl někdy přesvědčit k návratu, Ti nečekaně zavolal. Jak bys nemohl zareagovat na jeho zoufalé volání o pomoc? Musíte se vrátit a zachránit Tvé dvojče před monstrózním zlem, které se skrývá pod ostrovem.

 

Povodeň hrůzy

 

Obludnost začíná na okraji ostrova a rozsévá svůj hněv jako síť s dusícími chapadly. Vlna teroru napadla Pilgrim's Hook. Zůstalo jen pár posledních obyvatel ostrova a ti se navíc zdají šílení. Ďábelská síla se dostává do těch, kteří se odváží vzdorovat volání moře.

 

Smrtelná hrozba

 

Také by ses mohl stát obětí. Tajemný podvodní život Tě ohrožuje hrůznými slovy. „Zadržuji vše, co ke mně přichází z moře. Myslím, že zadržím i Tebe a Tvého bratra!“ hlas se odráží jako ozvěny živé noční můry.

 

Zachraň Pilgrim's Hook

 

Vzepři se této destrukci. Osud Tvého bratra je ve Tvých rukou. Jen Ty můžeš zachránit Arthura a obyvatele ostrova před zničením.

 

Ponořte se do toho, jen pokud budete mít odvahu čelit hlubinám Hook's Pilgrim. Potkej barevné postavy, království života oceánu, ohromující vodní zvukové efekty a strašidelně realistické scény. Pouze vy můžete odhalit tajemství a prolomit strašné kouzlo.

 

Jsi poslední naděje v této mnohaleté bitvě dobra a zla, písku a vln, země a moře. Odvrať smrtící hrozbu, která se skrývá pod břehy Pilgrim's Hook.

 

Vlastnosti hry Pilgrims Hook Collector's Edition

 

Odkrývej tipy, spojuj je a vyřeš záhadu Pilgrim's Hook. Užívej si hodiny vzrušujícího hraní.

 

  • Odkryj tipy, které Ti zachrání život a řeš jedinečné hádanky
  • Najdi desítky měnících mořské bytosti: hvězdic humrů, krabů a dalších
  • Shromáždi sbírku námořních úspěchů
  • Bav se s obyvateli Pilgrim's Hook: námořníkem, knězem, barmanem a dalšími
  • Prohledej Pilgrim's Hook kvůli chybějící kosti velryby
  • Integrovaný herní průvodce
  • Bonusová kapitola: v hlubinách moře

Foto & Video