Zahrajte si za všechny oficiální týmy Aviva Premiership Rugby: TOP 14, PRO D2 a Pro12 v nejlepší simulaci hry ragby. Zažijte veškeré emoce skutečného zápasu, které přináší hra Rugby 15 spolu s hráči, dresy a oficiálními statistikami sezóny 2014-2015. Těšit se můžete také na komentování zápasů známým Stuartem Barnesem a Milesem Harrisonem.
PC
Vyšlo: 21.11.2014
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1232226
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
399 Kč
Rugby 15 (PC) DIGITAL Rugby 15 (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
399 Kč

Podrobné informace

3T

Zahrajte si za všechny oficiální týmy Aviva Premiership Rugby: TOP 14, PRO D2 a Pro12 v nejlepší simulaci hry ragby. Zažijte veškeré emoce skutečného zápasu, které přináší hra Rugby 15 spolu s hráči, dresy a oficiálními statistikami sezóny 2014-2015. Těšit se můžete také na komentování zápasů známým Stuartem Barnesem a Milesem Harrisonem.

 

Ať už jste profesionální hráč ragby či jen fanoušek, ovládání je zcela přizpůsobeno vašemu stylu hraní. Dovoleny jsou všechny standardní pohyby jako: úkroky, složení, ofsajt, předhoz, out, nárazy ramenem, ruck, drop goal atd.

 

Hra Rugby 15 též obsahuje veškeré známé herní taktiky: organizujte svůj tým před i po zápase, zvolte si mezi vyloučením za dotek a držení míče, měňte formaci svého týmu v reálném čase.

 

Zúčastněte se jednoho z mnoha šampionátů či turnajů, nebo si vytvořte vlastní a zvolte si pravidla dle své chuti!

HW požadavky

  • Operační systém: Windows® Vista, 7, 8, XP
  • Procesor: Intel™ Core 2 Duo nebo podobný
  • RAM: 2 GB
  • Grafická karta: 1 GB videopaměti
  • Pevný disk: 3 GB volného místa
  • Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c