Robot Arena III (PC) DIGITAL

Jiskry budou létat. Ocel se bude ohýbat. Díly se budou lámat. Kov se bude rozpadat. Vítejte ve hře Robot Arena, v níž konstruktéři robotů bojují o to, čí dílo zvítězí v ringu. Vstup do laboratoře robotů a od začátku vytvoř Tvůj sen v podobě bojového robota nebo uprav dříve sestaveného robotické bojovníka.
PC
Vyšlo: 7.11.2016
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1258820
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
489 Kč
Robot Arena III (PC) DIGITAL Robot Arena III (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
489 Kč

Podrobné informace

Jiskry budou létat. Ocel se bude ohýbat. Díly se budou lámat. Kov se bude rozpadat. Vítejte ve hře Robot Arena, v níž konstruktéři robotů bojují o to, čí dílo zvítězí v ringu. Vstup do laboratoře robotů a od začátku vytvoř Tvůj sen v podobě bojového robota nebo uprav dříve sestaveného robotické bojovník. Bojujte se svými kovovými soupeři ve smrtících arénách plných rizika a podvodnických pastí. Pouze jeden konstruktér se stane nejlepším tvůrcem robotů!

 

Vlastnosti hry

  • Vytvářej a testuj roboty v laboratoři robotů. Vyber si ze široké škály komponentů, včetně motorů, pístů, zbraní a dalších!
  • Silné, ale snadno použitelné nástroje v laboratoři ti umožňují upravit vzhled svého robota podle sebe. Hra nabízí více možností v této oblasti než kdy předtím
  • Veď své výtvory v bitvě v mnoha unikátních arénách, z nichž každá má své vlastní překážky a rizika.
  • Aktualizovaný fyzikální engine a grafika činí z Robot Arena III nejrealističtější a nejpokročilejší simulátor robotických bitev!
  • Vyzvi jiné hráče k boji v šíleném multiplayer módu!
  • Bojuj proti umělé inteligenci v režimu kariéry, abys zlepšil své návrhy robotů a přivedl Tvé bojové dovednosti k dokonalosti.
  • Sdílej své plány s herní komunitou Robot Arena pomocí Steam workshop.