Ridge Racer Unbounded (PC) DIGITAL

RIDGE RACER Unbounded přináší do série neočekávaný rozměr přidáním originálního náboje divokého závodního adrenalinu. Připojte se ke gangu pouličních závodníků Unbounded, pod vedením Kary Shindo, a otestujte vaše závodní schopnosti proti oponentům z každé ulice a uličky Shatter Bay. Prokažte vaši cenu, získejte respekt a rozšiřte vaše závodiště.
PC
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1231554
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
249 Kč
Ridge Racer Unbounded (PC) DIGITAL Ridge Racer Unbounded (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
249 Kč

Podrobné informace

7T

Poslední titul v sérii RIDGE RACER, RIDGE RACER Unbounded přeřazuje, aby si vyryl vlastní cestu plnou destrukce v novém typu arkádového závodění. RIDGE RACER Unbounded přináší do série neočekávaný rozměr přidáním originálního náboje divokého závodního adrenalinu. Připojte se ke gangu pouličních závodníků Unbounded, pod vedením Kary Shindo, a otestujte vaše závodní schopnosti proti oponentům z každé ulice a uličky Shatter Bay. Prokažte vaši cenu, získejte respekt a rozšiřte vaše závodiště.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Probourejte si vlastní cestu: Kombinace pokročilé fyziky a efektú přináší takovou destrukci, jakou jste před tím nikdy neviděli. Uvolněte svůj vztek, zničte všechno, co vám stojí v cestě, a probourejte si vlastní zkratky.
  • Závoďte v ulicích velkoměsta: Shatter Bay si žije podle svých vlastních pravidel a nachází se na pokraji roztrháni na kusy silnými vozy řítícími se jeho ulicemi v komerčních zónách, rafinerii, přístavu i na visutých staveništích.
  • Nový typ závodních strojů: Tradiční závodní auta jsou out a drsňácké pouliční stroje jsou in, včetně legendárních RIDGE RACER aut Angel a Devil.
  • Jednoduše vytvářejte vlastní tratě, sdílejte je online a utkejte se s vašimi přáteli.

 

 

 

RIDGE RACERTM Unbounded ©2012 NAMCO BANDAI Games Inc. ©2012 Bugbear Entertainment Ltd.

HW požadavky

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, dvoujádrový procesor 2600MHz, paměť 2048MB RAM, grafická karta s 512MB RAM (GeForce 8800 GT / Radeon 4850), 6.00GB volno na disku, DVDROM