Seznam prodejen
Zobrazit Prodejny JRC Czech a.s. na větší mapě
Internetový obchod

Naskové 3, areál TELLUS
150 00 Praha 5, Košíře
Tel.: 212 249 521
eshop@jrc.cz
Brno Královo Pole

Cimburkova 4
612 00 Brno
Tel.: 530 333 183, 910 057 684
brno.krpole@jrc.cz
Brno Olympia

U Dálnice 777
664 42 Brno Modřice
Tel.: 530 333 184, 910 057 661
brno.olympia@jrc.cz
Brno Velký Špalíček

Mečová 2
602 00 Brno
Tel.: 530 333 185, 910 057 685
brno.spalicek@jrc.cz
České Budějovice Mercury

Nádražní 1759
370 01 České Budějovice
Tel.: 384 971 371, 910 057 679
budejovice@jrc.cz
Hradec Králové Atrium

Dukelská třída 1713/7
500 02 Hradec Králové
Tel.: 493 814 173, 910 057 664
hradec.atrium@jrc.cz
Hradec Králové Futurum

Brněnská 1825/23a
500 09 Hradec Králové
Tel.: 493 814 174, 910 057 677
hradec@jrc.cz
Jihlava City Park

Hradební 1
586 01 Jihlava
Tel.: 564 034 124, 910 057 691
jihlava@jrc.cz
Karlovy Vary Fontána

Chebská 370
360 01 Karlovy Vary
Tel.: 359 901 091, 910 057 689
karlovyvary@jrc.cz
Kolín Futurum

Rorejcova 906
280 02 Kolín
Tel.: 315 550 008, 910 057 681
kolin@jrc.cz
Liberec Nisa

České Mládeže 456
460 03 Liberec
Tel.: 487 953 133, 910 057 695
liberec.nisa@jrc.cz
Mladá Boleslav Bondy

Tř. Václava Klementa 1459
293 01 Mladá Boleslav
Tel.: 315 550 007, 910 057 688
mladaboleslav@jrc.cz
Olomouc Haná

Kafkova ul. 1223/8
779 00 Olomouc
Tel.: 587 407 807, 910 057 678
olomouc@jrc.cz
Ostrava Avion Shopping Park

Rudná 114/3114
700 30 Ostrava - Zábřeh
Tel.: 591 140 034, 910 057 667
ostrava.avion@jrc.cz
Pardubice AFI Palace

Masarykovo náměstí 2799
530 02 Pardubice
Tel.: 469 813 023, 910 057 687
pardubice@jrc.cz
Plzeň Tesco

Rokycanská 1424
312 00 Plzeň
Tel.: 374 440 064, 910 057 683
plzen@jrc.cz
Praha Arkády

Na Pankráci 86
140 00 Praha 4 Pankrác
Tel.: 212 246 346, 910 057 668
praha.arkady@jrc.cz
Praha Černý Most

Chlumecká 765/6
198 19 Praha 9 Černý Most
Tel.: 212 246 347, 910 057 669
praha.cernymost@jrc.cz
Praha Eden

Vršovická 1527/68b
100 00 Praha 10 Eden
Tel.: 212 246 348, 910 057 663
praha.eden@jrc.cz
Praha Chodov

Roztylská 2321/19
148 00 Praha 4 Chodov
Tel.: 212 246 349, 910 057 675
praha.chodov@jrc.cz
Praha Letňany

Veselská 663
199 00 Praha 9 Letňany
Tel.: 212 246 351, 910 057 673
praha.letnany@jrc.cz
Praha Novodvorská

Novodvorská 136
142 00 Praha 4
Tel.: 212 246 352, 910 057 659
praha.novodvorska@jrc.cz
Praha Nový Smíchov

Plzeňská 8
150 00 Praha 5 Smíchov
Tel.: 212 246 350, 910 057 672
praha.andel@jrc.cz
Praha Metropole Zličín

Řevnická 1
155 21 Praha 5 Zličín
Tel.: 212 246 353, 910 057 676
zlicin@jrc.cz
Teplice Galerie

Náměstí Svobody 3316
415 01 Teplice
Tel.: 478 048 088, 910 057 682
teplice@jrc.cz
Ústí nad Labem Fórum

Bílinská 3490/6
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: 478 048 087, 910 057 662
usti@jrc.cz
Zlín Malenovice

3. května 1170
763 02 Zlín Malenovice
Tel.: 576 013 733, 910 057 693
zlin@jrc.cz
Most Central

Radniční 3400
434 01 Most
Tel.: 476 700 826
most@jrc.cz
Ostrava Futurum

Novinářská 6a
702 00 Ostrava
Tel.: 595 626 415
ostrava.comfor@jrc.cz
Praha Dejvice

Čs. Armády 34
160 00 Praha 6 Dejvice
Tel.: 224 320 937
dejvice@jrc.cz
Praha Fénix

Freyova 945/35
190 00 Praha 9 Vysočany
Tel.: 211 138 701
fenix@jrc.cz
Akční nabídkaPočítačPlaystationXboxNintendoPřenosné konzoleOstatníJRC DigitalPreowned
Katalog Podzim 2014
Sociální sítě
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na který chcete zasílat informace o novinkách a akcích.
Aktuální vydání Informačního e-mailu.
On-line platební metody PaySec Plaťte v prodejnách JRC kartou citibank a ušetřete!
GTA V
Far Cry 4 předobjednávka
Assassins Creed Unity - předobjednávka
Final Fantasy XIII pro PC - ke stažení
Zprávy
20.10.2014 15:59 EVOLVE - BIG ALPHA pro předobjednávky! ... Více
15.10.2014 16:05 The Sims 3 AKCE! ... Více
10.10.2014 16:43 Disney - pohádková výzva! ... Více
02.10.2014 12:50 Příliv slev od 2K je tady! ... Více
30.09.2014 17:27 FOR GAMES je tady!
Veletrh videoher a interaktivní zábavy, u kterého prostě nemůže nikdo chybět! ... Více