Prey

Prey

Dátum vydání: 05. 05. 2017

Pokračování oblíbené sci-fi akce se vrací, ovšem o vývoj se tentokrát postará studio Arkane, autoři vynikajících počinů typu Dishonored, či Dark Messiah of Might and Magic. Můžeme se tak těšit na inteligentní příběh a spoustu brutální a syrové akce.

Základní edice

Jmenuješ se Morgan Yu a jsi výsledkem zakázaných experimentů, které měly za cíl vylepšit člověka. Probouzíš se v roce 2032 hluboko ve vesmíru na stanici Talos I a tvým úkolem je odkrýt tajemství, která se ukrývají hluboko v útrobách vesmírné stanice Talos I. Spolehnout se posléze budeš muset jen na sebe a na to, co během tvé cesty najdeš - přičemž jediná šance, jak se vypořádat s narůstající nelítostnou hrozbou, je za pomocí zbraní, zvláštních schopností a důvtipu.

Předobjednej nyní a získej:

  • Exkluzivní tričko s motivem hry Prey v modré barvě (rozebráno 2.5.)
  • Balíček in-game předmětů Cosmonaut Shotgun - Margrave Brokovnici s plány nábojů, 2 lékárničky, 1 recycler shielding chipset, 3 transtar neuromody a balíček začátečních materiálů určených ke craftování.

Nevíš, co tě čeká ve vesmíru?

Od 27.4. si můžeš na konzolích PlayStation 4 a Xbox One zahrát první hodinu z hry Prey! Udělej si obrázek, ať nekupuješ hru v pytli, a nech se okouzlit dech beroucím příběhem z vesmíru!