Preowned
Co je PREOWNED

Co vám PREOWNED nabízí

  • Tisíce hraných her se zárukou 12 měsíců.
  • Výkup konzolových her protiúčtem za jiné zboží nebo za hotovost.
  • Výhodné TRADE IN akce, díky kterým pořídíte novinky již od 1 Kč.

Máte z čeho vybírat


Na každé naší prodejně a eshopu (vyjma JRC v Comforu) najdete širokou nabídku hraných konzolových her se zárukou 12 měsíců. Všechny prodávané hry jsou zkontrolovány našimi zaměstnanci a v případě potřeby jsou disky zbaveny škrábanců, aby se k vám dostaly v co nejlepším stavu.

Prodejte nám své hry a ušetřete


Konzolové hry, co si v JRC koupíte nebo vám doma leží ladem, nám můžete prodat zpátky. Další nákup Vás tak nemusí stát ani korunu, když zaplatíte svými hrami.

Jak výkup probíhá
  • Přijdete se hrami na některou naši prodejnu, kde vám sdělí výkupní ceny.
  • Rozhodnete se, jestli si vyberete jiné zboží protiúčtem, anebo si odnesete peníze v hotovosti. V prvním případě získáte výhodnější výkupní cenu.
  • Prodavač s vámi dokončí transakci. Při prvním výkupu potřebujeme občanský průkaz, při dalších stačí s sebou mít klubovou kartu.
Jak zjistit výkupní cenu dopředu
  • Pomocí aplikace na Facebooku nebo pro chytré telefony.
  • Napsáním dotazu na emailovou adresu preowned@jrc.cz či na některou z prodejen.
  • Výkupní ceny jsou platné vždy době generování, respektive obdržení odpovědi a mohou se kdykoliv změnit.

TRADE IN akce – novinky již od 1 Kč


TRADE IN akce jsou speciální předobjednávkové nabídky. V jejich rámci pořídíte vybrané novinky již od 1 Kč výměnou za Vaše staré hry, které splňují zadanou podmínku. Informace o probíhajících trade-in akcích vždy najdete na prodejnách, webu JRC nebo v mailingu.

Důležitá upozornění


V rámci služby PREOWNED prodáváme a vykupujeme hry na následující platformy: PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 2, PlayStation Portable, PlayStation Vita, Nintendo 3DS, Nintendo WiiU. Hry pro PC ani MAC nevykupujeme. Stejně tak nevykupujeme konzole ani příslušenství.

Záruka na PREOWNED zboží je 12 měsíců. Negarantujeme funkčnost jednorázových kódů (stažitelný obsah, online pass). U titulů, které ukládají obsah na herním médiu, JRC Czech a.s. nepřijímá odpovědnost za případný uživatelský obsah, který na něm mohl zůstat.

Při prodeji her se musíte prokázat platným občanským průkazem, popř. pasem. Vaše identifikační údaje budou zaznamenány v kupní smlouvě, kterou s Vámi dle platného českého práva při každém prodeji her uzavíráme.

Vykoupené hry musí být v prodejném stavu, mít obal, disk a manuál, pokud je standardně přítomen a být v kompletní anglické, české, případně anglicko-české lokalizaci. V případě poškrábaného či jinak poškozeného media může být od výkupní ceny odečteno 50 Kč za jeho opravu. JRC Czech a.s. si vyhrazuje právo odmítnout hru vykoupit bez upřesnění důvodu.

Výkupní ceny protiúčtem a za hotové se liší a podléhají změnám. Pro získání výkupní ceny protiúčtem si musíte vybrat zboží, které má vyšší prodejní cenu, než je výkupní cena protiúčtem.

Zákaznická linka JRC
Akční nabídkaPočítačPlayStationXboxNintendoPřenosné konzoleOstatníJRC DigitalPreowned
Sociální sítě
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na který chcete zasílat informace o novinkách a akcích.
Aktuální vydání Informačního e-mailu.
Zprávy
22.09.2016 15:01 FOR GAMES je tady!
Veletrh videoher a interaktivní zábavy, u kterého prostě nemůže nikdo chybět! ... Více
15.09.2016 11:06 NHL 17 s konzolí nyní výhodně ... Více
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkem ... Více
05.09.2016 17:34 Konzole za super cenu - Pouze na Chodově! ... Více
05.09.2016 16:23 Back to School ... Více