Preowned

Preowned – výkup a prodej hraných konzolových herPrávě probíhající preowned akce

Aktuální seznam her na platformu PlayStation 3
Aktuální seznam her na platformu Xbox 360
Aktuální seznam her na platformu PlayStation 4
Aktuální seznam her na platformu Xbox One
Aktuální seznam her na platformu PlayStation 2
Aktuální seznam her na platformu Sony PSP
Aktuální seznam her na platformu PlayStation Vita
Aktuální seznam her na platformu Nintendo 3DS
Aktuální seznam her na platformu Nintendo DS
Aktuální seznam her na platformu Nintendo WII


Základní informace o Preowned


Preowned jsou použité hry na platformy PS4, PS3, PS2, PSP, PS Vita, Xbox One, Xbox 360, NDS, N3DS, Wii, Wii U se všemi náležitostmi, které najdete u nové hry – krabička, manuál a herní disk. Na všechny preowned tituly se vztahuje 12 měsíční záruka. Hry pro PC a MAC nevykupujeme.

Preowned sortiment najdete na všech našich pobočkách (vyjma JRC v Comforu), kde si vyberete ze široké škály použitých titulů.

Součástí služby Preowned je také výkup konzolových her, pokud tedy doma máte dohrané nebo jiným způsobem nepotřebné hry, přineste je k nám na prodejnu. Vykoupíme je od vás. Můžete si buď vybrat libovolné zboží a prodat nám své hry na protiúčet, anebo si vzít rovnou hotovost.

Výkup protihodnotou

Například, pokud je výkupní cena protihodnotou za Vaše hry 800,- Kč a Vy se chystáte koupit zboží v hodnotě 1100,- Kč, pak doplatíte pouze 300,- Kč. Při výkupu protihodnotou Vám za Vaše hry nabízíme vyšší hodnotu, než při výkupu za hotové. Jediná podmínka je, že Vámi nově kupované zboží musí mít minimálně stejnou nebo vyšší prodejní cenu, než je výkupní cena protihodnotou Vámi prodávaných her.

Upozornění: Hodnota za Vaše hry se bude při výkupu za hotové od hodnoty při výkupu protihodnotou lišit.

Podmínky výkupu


Prosím mějte na paměti, že hry vykupujeme pouze v kompletním stavu a dostatečné kvalitě.

Kompletní hra musí obsahovat:
- disk
- manuál
- krabičku

Pokud se Vám stane, že je Váš disk poškrábaný, umíme jej vyčistit. Nevykupujeme hry nekompletní a poničené (zlomený disk, poničená horní tištěná strana disku apod.) Vykupujeme hry na platformy PS4, PS3, PS2, PSP, PS Vita, Xbox One, Xbox 360, NDS, N3DS, Wii, Wii U v českém a anglickém jazyce.

*Cena za čištění je 50,- Kč/disk.

Často kladené otázky


Kde mohu kupovat Preowned hry, prodávat své dohrané nebo již nechtěné hry a využívat Trade-in akcí?
Vyberte si prosím jednu z prodejen, vyjma JRC v Comforu.

Preowned hry najdete v našich prodejnách ve středových regálech. Jsou označeny logem Preowned a září jasnou žlutou barvou. Stačí jen přistoupit a vybírat přesně dle Vašeho gusta. Vybírat můžete i z naší online nabídky na stránkách www.jrc.cz.

Bude Preowned hra, kterou si chci koupit, obsahovat krabičku a manuál?

Ano, všechny Preowned hry jsou vždy v kompletním stavu. Stejně jako nové zboží obsahují disk, manuál a krabičku.

Je disk v dobrém stavu?

Disky všech vykupovaných her kontrolujeme, abychom tím zajistili, že jsou v provozuschopném stavu stejně tak, jako nové hry. Pokud je disk poškrábaný více, automaticky jej při výkupu čistíme speciálními čističkami na disky. Při nepatrném škrábnutí může být tento na disku ponechán, pokud je zřejmé, že toto nemá vliv na hratelnost hry.

Budou mi u Preowned her fungovat jednorázové kódy (stažitelný obsah, online pass), které jsou přibaleny k novým hrám?

Funkčnost těchto kódů u použitých her negarantujeme. Nicméně je velmi pravděpodobné, že vlastník hry před vámi kód nevyužil a tudíž vám bude fungovat.

Co když se stane, že můj disk nebude fungovat?

Můžete jej na kterékoliv prodejně do 3 měsíců vrátit a my Vám jej vyměníme za stejný titul, pokud bude skladem. V opačném případě pošleme tuto hru do reklamačního řízení k posouzení.

Mohu vám prodat své dohrané nebo již nechtěné hry?

Ano. A pokud si zároveň koupíte další zboží, nabídneme Vám za Vaše prodávané hry vyšší hodnotu, než pouze při jejich samostatném prodeji. Jediná podmínka je, že Vámi nově kupované zboží musí mít minimálně stejnou nebo vyšší prodejní cenu, než je výkupní cena protihodnotou Vámi prodávaných her.

Koupě Preowned nebo nové hry, její hraní, následný prodej a současný nákup protihodnotou je nejlevnější způsob jak si užívat dalších a dalších her.

Liší se od sebe kvalitou nové hry vs. Preowned hry a je v kvalitě rozdíl mezi levnými a dražšími Preowned hrami?

Ne, není. Všechny Preowned hry jsou při výkupu kontrolovány a musí být kompletní- obsahovat disk, manuál a krabičku. Je-li potřeba poškrábaný disk vyčistit, vyčistíme jej na speciálních čističkách disků.

Proč nemohu kupovat Preowned PC tituly?

Mnoho PC titulů je opatřeno aktivačními klíči, které kupříkladu zabezpečují, že hra může být nainstalována na jeden konkrétní PC. Vzhledem k omezením, která souvisejí s PC hrami, tyto u nás nelze prodat ani jako Preowned zakoupit.

Je problém s hrami, kde mohou být data ukládána na médium?

Ne, není. Některé hardwarové jednotky však mají kapacitu pro ukládání dat a obrazů na médium. JRC Czech a.s. nepřijímá odpovědnost za případný uživatelský obsah, který by mohl zůstat na médiu. Tato případná data nemají vliv na hratelnost hry.


Důležitá upozornění


Při prodeji Vašich her se musíte prokázat platným občanským průkazem, popř. pasem. Vaše identifikační údaje budou zaznamenány v Kupní smlouvě, kterou s Vámi dle platného českého práva při každém prodeji Vašich her uzavíráme.

Upozorňujeme, že výkupní ceny a Preowned prodejní ceny her mohou podléhat změnám. Vykupujeme hry na platformy PS4, PS3, PS2, PSP, PS Vita, Xbox One, Xbox 360, NDS, N3DS, Wii, Wii U a to i přes to, že jste hru nezakoupili v síti prodejen JRC Gamecentrum. Vykupujeme kompletní hry – musí obsahovat disk, manuál a krabičku a musí být v českém nebo anglickém jazyce.

Ceny při výkupu protihodnotou se liší od cen při výkupu za hotové. Nabídka výkupních cen není k dispozici on-line. JRC Czech a.s. si vyhrazuje právo obchod odmítnout bez udání důvodu.
Akční nabídkaPočítačPlaystationXboxNintendoPřenosné konzoleOstatníDigital DownloadPreowned
Podpořte JRC v hlasování o shop roku!
Sociální sítě
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na který chcete zasílat informace o novinkách a akcích.
Aktuální vydání Informačního e-mailu.
On-line platební metody PaySec
Slevoléto Nintendo!
Destiny za 99 Kč!
Zprávy
20.08.2014 11:35 Změna podmínek věrnostního programu ... Více
13.08.2014 12:17 SUPERVÝPRODEJ ... Více
30.07.2014 19:30 Playstation 4 a Vita - dokonalí partneři ... Více
30.07.2014 19:13 Far Cry 4 - zajistěte si svoji edici! ... Více
23.07.2014 16:38 Nová nižší cena titulů FIFA 14 a NHL 14! ... Více