Preowned
Co je PREOWNED

Co vám PREOWNED nabízí

  • Tisíce hraných her se zárukou 12 měsíců.
  • Výkup konzolových her protiúčtem za jiné zboží nebo za hotovost.
  • Výhodné TRADE IN akce, díky kterým pořídíte novinky již od 1 Kč.

Máte z čeho vybírat


Na každé naší prodejně a e-shopu (vyjma JRC v Comforu) najdete širokou nabídku hraných konzolových her se zárukou 12 měsíců. Všechny prodávané hry jsou zkontrolovány našimi zaměstnanci a v případě potřeby jsou disky zbaveny škrábanců, aby se k vám dostaly v co nejlepším stavu.

Prodejte nám své hry a ušetřete


Konzolové hry, co si v JRC koupíte nebo vám doma leží ladem, nám můžete prodat zpátky. Další nákup Vás tak nemusí stát ani korunu, když zaplatíte svými hrami.

Jak výkup probíhá
  • Přijdete se hrami na některou naši prodejnu, kde vám sdělí výkupní ceny.
  • Rozhodnete se, jestli si vyberete jiné zboží protiúčtem, anebo si odnesete peníze v hotovosti. V prvním případě získáte výhodnější výkupní cenu.
  • Prodavač s vámi dokončí transakci. Při prvním výkupu potřebujeme občanský průkaz, při dalších stačí s sebou mít klubovou kartu.
Jak zjistit výkupní cenu dopředu

TRADE IN akce – novinky již od 1 Kč


TRADE IN akce jsou speciální předobjednávkové nabídky. V jejich rámci pořídíte vybrané novinky již od 1 Kč výměnou za Vaše staré hry, které splňují zadanou podmínku. Informace o probíhajících trade-in akcích vždy najdete na prodejnách, webu JRC nebo v mailingu.

Důležitá upozornění


V rámci služby PREOWNED prodáváme a vykupujeme hry na následující platformy: PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 2, PlayStation Portable, PlayStation Vita, Nintendo DS, Nintendo 3DS, Nintendo Wii, Nintendo WiiU. Hry pro PC ani MAC nevykupujeme. Stejně tak nevykupujeme konzole ani příslušenství.

Záruka na PREOWNED zboží je 12 měsíců. Negarantujeme funkčnost jednorázových kódů (stažitelný obsah, online pass). U titulů, které ukládají obsah na herním médiu, JRC Czech a.s. nepřijímá odpovědnost za případný uživatelský obsah, který na něm mohl zůstat.

Při prodeji her se musíte prokázat platným občanským průkazem, popř. pasem. Vaše identifikační údaje budou zaznamenány v kupní smlouvě, kterou s Vámi dle platného českého práva při každém prodeji her uzavíráme.

Vykoupené hry musí být v prodejném stavu a mít obal, disk a manuál, pokud je standardně přítomen. V případě poškrábaného či jinak poškozeného media může být od výkupní ceny odečteno 50 Kč za jeho opravu. JRC Czech a.s. si vyhrazuje právo odmítnout hru vykoupit bez upřesnění důvodu.

Výkupní ceny protiúčtem a za hotové se liší a podléhají změnám. Pro získání výkupní ceny protiúčtem si musíte vybrat zboží, které má vyšší prodejní cenu, než je výkupní cena protiúčtem.

Akční nabídkaPočítačPlaystationXboxNintendoPřenosné konzoleOstatníJRC DigitalPreowned
Katalog Vanoce 2014 iBOD - boduj každý den!
Sociální sítě
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na který chcete zasílat informace o novinkách a akcích.
Aktuální vydání Informačního e-mailu.
On-line platební metody PaySec Ušetřete zde 5 % se Citi platební kartou!
Vánoční nákupy a dostupnost zboží v JRC
X360 sety
PS Anniversary
Vánoční nabídka her ke stažení za sváteční ceny!
Zprávy
17.12.2014 09:50 Předvánoční nákupy přes internetové stránky JRC
Několik důležitých informací o dodání zboží v předvánočním období. ... Více
15.12.2014 12:47 NHL a FIFA - povinná výzbroj sportovního fanouška! ... Více
08.12.2014 11:27 Pekelná nabídka - DIABLO 3 AKCE! ... Více
03.12.2014 20:37 Oblíbené pokračování herní série ... Více
28.11.2014 14:03 Tituly Watch Dogs za akční ceny! ... Více