Nintendo Switch

Nintendo Switch

Dátum vydání: 3. 3. 2017

Těš se na pořádnou revoluci! Nová konzole od Nintenda kombinuje přenosné herní zařízení s klasickou konzolí pod televizi. Kdykoliv tak budeš moci konzoli odpojit od dokovací stanice a využívat ji například jako výkonný tablet, na němž ovšem budeš moci hrát všechny exkluzivní tituly, které pro platformu budou postupně vycházet - a že už teď je oznámený line-up docela zajímavý.

Konzole

Doma bude Nintendo Switch odpočívat v dokovací stanici, která konzoli propojuje s televizní obrazovkou a nechá tě užívat si tvé oblíbené tituly s rodinou a kamarády v pohodlí tvého obýváku. Jednoduchým zvednutím z tohoto doku se pak Nintendo Switch přepne do handheld módu a ty si tak budeš moci vychutnat na cestách stejný zážitek, jako když sedíš doma v pohodlném křesle.

Mobilní hraní je posléze u Nintendo Switch vylepšeno díky jasnému HD displeji, který umožňuje vychutnat si plnohodnotný herní zážitek naprosto všude - v parku, vlaku, autě nebo na akci s kamarády. Odpojením odnímatelných Joy-Con ovladačů z obou stran Nintendo Switch konzole pak začíná další stupeň herní zábavy.

Hry pro Nintendo Switch

Už nyní známe některé z představených her, které budou v průběhu vydání vycházet.

Fanoušci se tak mohou těšit například na nové dobrodružství v sandboxovém stylu Mario Odyssey, pokračování inkoustové střílečky Splatoon 2, Zelda: Breath of the Wild, zábavnou párty hru 1-2 Switch a mnoho dalších skvělých zážitků. A bude lépe, protože dle slov Nintenda se kolečka soustroje začínají teprve pozvolna roztáčet.

Příslušenství

V naší nabídce posléze najdeš i doplňující ovladače, nabíječky a další příslušenství pro vaši konzoli Nintendo Switch. Ty si tak budeš moci svou konzoli přizpůsobit, či ji rovnou připravit na dlouhé cesty v dopravních prostředcích.