NHL 18

NHL 18

Datum vydání: 15. 09. 2017

NHL 18 přináší rychlost, kreativitu a výbušnost mladých superhvězd současné NHL prostřednictvím nového ovládání v útočné třetině a zcela nového ovládání Defensive Skill Stick. Vyzkoušej rychlý arkádový hokej 3 na 3 v režimu NHL THREES, nebo si vytvoř vlastní 32. tým NHL a zúčastni se nového rozšiřovacího draftu.

Vyzkoušej BETU

Až do 8. srpna si můžeš vyzkoušet betu nového NHL 18 a zahrát si třeba nový herní režim 3 na 3, kde se naplno ukážou tvé herní schopnosti.

Betu si můžeš stáhnout prostřednictvím obchodu ve své konzoli PlayStation 4, či Xbox One.

Základní hra

Nové ovládání v útočné třetině ti umožní provádět úžasné kousky, podobně jako je umí mladé superhvězdy současné NHL. V útoku budeš mít k dispozici zcela nové finty a kličky, jako například bleskovou střelu/přihrávku mezi nohama, kličku jednou rukou, bekhendovou stahovačku a mnohé další.

Předobjednej nyní a získej:

  • Pět zlatých plusových balíčků pro Hockey Ultimate Team (jeden týdně po dobu pěti týdnů). Získej dva zlaté plusové balíčky po přihlášení do Hockey Ultimate Teamu a použití kódu (je-li vyžadováno) a zbylé balíčky každý následující týden vždy v neděli
  • Balíček s 5 náhodnými sběratelskými kartami legend českého hokeje

NHL 18 Young Stars Deluxe Edition

Pokud hraješ NHL 18 online, tahle edice* bude pro tebe. Přinese ti totiž spoustu skvělých předmětů do režimu Hockey Ultimate Team, jako je Connor McDavid Rookie HUT předmět, EASHL McDavid oslavu gólu a 1 Rookie HUT předmět pro tvůj oblíbený tým nejsledovanější hokejové soutěže světa.

*Edice je dostupná pouze v digitální podobě.

Předobjednej nyní a získej:

  • 3denní přednostní přístup ke hře
  • 2 Zlaté Plus balíčky každý týden po dobu 20 týdnů (celkem 40 zlatých balíčků)
  • 1 Rookie HUT předmět pro tvůj oblíbený tým NHL
  • Connor McDavid Rookie HUT předmět
  • Connor McDavid Adidas Custom HUT Jersey předmět
  • EASHL Connor McDavid oslavu

Akce výměna*

Získej nové NHL 18 za 1 199 Kč! Stačí, když si na kterékoliv prodejně uděláš předobjednávku na hru NHL 18 v akci výměna a při vyzvednutí hry si s sebou vezmeš NHL 17 na PS4 či Xbox One a nový hokej za 1 199 Kč je tvůj!

*Akce výměna jsou speciální předobjednávkové nabídky. V jejich rámci pořídíš vybrané novinky již od 1 Kč výměnou za tvé staré hry, které splňují zadanou podmínku.

1998 Turnaj století

Pořiď si sběratelské kartičky, připomínající legendární turnaj v japonském Naganu z roku 1998, z nějž náš hvězdný výběr přivezl zlatou medaili, která odstartovala další úspěchy.

Balení obsahuje:

  • Kolekce obsahuje 26 karet