NBA 2KVR Experience (PC) DIGITAL

NBA 2KVR Experience Ti umožní jít přímo na palubovku společně s All-Star hráčem - Paulem Goergem, který Tě bude provázet a pomáhat. Soutěž v sérii zábavných a intuitivnách basketbalových mini-her ve virtuální realitě. K dispozici máš mnoho různých prémií Gatorade, které vylepší Tvé schopnosti.
PC
Produkt je také dostupný
Vyšlo: 5.12.2016
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1262582
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
404 Kč
Krabicové vydání
799 Kč
více
NBA 2KVR Experience (PC) DIGITAL NBA 2KVR Experience (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
404 Kč

Podrobné informace

Pozor: Hru je možné hrát pouze v módu VR. Není možné ji hrát bez HTC Vive™.

NBA 2KVR Experience Ti umožní jít přímo na palubovku společně s All-Star hráčem - Paulem Goergem, který Tě bude provázet a pomáhat. Soutěž v sérii zábavných a intuitivnách basketbalových mini-her ve virtuální realitě. K dispozici máš mnoho různých prémií Gatorade, které vylepší Tvé schopnosti. Déky NBA 2KVR můžeš házet na koš, užívat si realistickou grafiku a zvuk rovnou ze světa profesionálního basketu.

 

 

  • Three-Point Shootout – Zkus skórovat co nejvíce trojek, než Ti skončí časový limit.
  • Skills Challenge – Odrážej míč od několika cílů a následně ji hoď do koše. Musíš ukázat rychlost a přesnost, abys aktivoval další cíle ještě předtím, než míč proletí síťkou.
  • Buzzer Beater – Porovnej se s časem a dej co nejvíce košů, použij 10 míčů rozmístěných na palubovce
  • Gatorade Boosts –Zvyš svoji přesnost, rychlost i kondici a získej prémii Gatorade Boots.

 

NBA 2KVR Experience není určeno pro děti mladší 12 let.

Abys snížil riziko zranění nebo nepohodlí, řiď se instrukcemi dodávanými spolu s VR brýlemi.

Některé osoby můžou během používání VR brýlí dostat závrať, mít problém s orientací, zrakem a rovnováhou. Jestli se u Tebe objevují takové symptomy, přeruš hru a sundej si brýle VR.

 

 

© 2005-2016 Take-Two Interactive Software and its subsidiaries. All rights reserved. 2K, the 2K logo, and Take-Two Interactive Software are all trademarks and/or registered trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. The NBA and NBA member team identifications are the intellectual property of NBA Properties, Inc. and the respective NBA member teams. © 2016 NBA Properties, Inc. All Rights Reserved.

 

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

 

Na počítačích nacházejících se mimo území Evropy, Středního východu a Afriky není možné software ověřit.