Mystery Masters: Psycho Train Deluxe Edition (PC) DIGITAL

Všichni nasedat! Ha ha ha! Je to jen zlý sen nebo opravdu jedeš na palubě psychopatického vlaku?
PC
Vyšlo: 7.11.2016
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1258817
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
239 Kč
Mystery Masters: Psycho Train Deluxe Edition (PC) DIGITAL Mystery Masters: Psycho Train Deluxe Edition (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
239 Kč

Podrobné informace

Všichni na palubu! Ha ha ha! Je to jen zlý sen nebo opravdu jedeš na palubě psychopatického vlaku? Učinit, aby hrozná cesta plná zlomyslný pocity.

 

Nasedni do psychopatický vlakem

 

Nedovolte, aby na Tebou vyhrály Tvé obavy. Ať se stane cokoliv, dívej se dopředu, bez ohledu na to, co vidíš. Nastup na palubu psychopatického vlaku a vydej se na cestu do neznáma!

 

Rychlý psychologický thriller

 

Zažij sílu rychlého psychologického thrilleru. Jen opravdoví hrdinové mohou čelit nejstrašnějšímu lotrovi v historii. Připrav se na příběh, ze kterého se Ti rozklepou nohy!

 

Zlý duch

 

Zachraň svou dceru před smrtící zlobou ďábelského ducha v psychopatickém vlaku. Pro dosažení cíle své cesty bezpečným způsobem, musíš zjistit, co se děje, a to rychle! Prozkoumej zlověstný vlak a zříceninu jeho opuštěné stanice. Po celou dobu dávejte pozor. Důležité tipy jsou dobře skryté a dají se příliš snadno přehlédnout. Vyzkoušejte svou odvahu a schopnost řešit problémy s neskutečně obtížnými hádankami.

 

Zachraň Tvou dceru

 

Každým krok vpřed balancuješ na pokraji omylu. Dej si pozor na vše, co Ti vstoupí do cesty, ať už to je dobré či zlé. S trochou štěstí odhalíš šokující pravdu o zmizení své dcery! Začni svou cestu do neznámé zlověstné říše!

 

Psychopatický vlak nabízí

 

Hodiny vzrušení během hraní, když se psychopatický vlak rozjede. Deluxe Edition přichází s impozantní sadou možností hraní.

 

  • Stránky plné hádanek
  • Chytré mini hry
  • Chytlavý příběh