PR & Comunnity specialist

Náplň práce:
  • Budování a komunikace značky JRC a BRLOH
  • Spolupráce na určování marketingové strategie značek JRC a BRLOH
  • Organizace eventů, teambuildingů, výstav, komunitních akcí
  • Komunikace s obchodními centry, budování vztahů s externími subjekty
  • Komunikace s novináři a PR agenturami
  • Tvorba tiskových zpráv
  • Vnitrofiremní PR, motivování zaměstnanců, komunikace se zaměstnanci
  • Příprava reklamních kampaní
  • Pravidelný monitoring médií a jejich analýza
Kvalifikační předpoklady:
  • Velmi pozitivní vztah k videohrám a hraní
  • Znalost kategorie, všeobecný přehled, vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • Praxe v oboru minimálně 2 roky
  • Zkušenosti v oblasti přípravy marketingové strategie, segmentace a tvorbou kampaní, jakož i s řízením a koordinací marketingových kampaní a projektů
  • Zkušenosti v oblasti psaní marketingových textů a informačních materiálů
  • Organizační a analytické schopnosti
  • Aktivní a pozitivní přístup k práci, ochotu rychle se učit novým věcem a dovednostem
  • Komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, cílevědomost
  • Angličtina slovem i písmem
  • MS Office
Nabízíme:
  • Zajímavou práci v mladém kolektivu ve stabilní a seriózní společnosti
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Práci na HPP
  • Platové ohodnocení závislé na výkonu
  • Zaměstnanecké slevy na prodávané zboží
  • Příspěvek na stravování

Hledáme posilu do našeho tymu v Olomouci na pozici prodavače

  • Přímá obsluha zákazníků
  • Plnění obchodních cílů
  • Práce na pokladně
  • Práce na prodejně (práce se zbožím, udržování pořádku na prodejně, vystavení zboží a marketingových akcí)
  • Vedení dokumentace na prodejně
Požadujeme:
  • Pozitivní myšlení a přístup se zaměřením na výsledky
  • Přátelské vystupování a komunikativnost
  • Časovou flexibilitu
  • Chuť učit se nové věci
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost sortimentu her, konzolí a herního hardware
Nabízíme:
Datum nástupu:
  • Ihned

Hledáme posilu do našeho skladu v Praze na pozici skladníka

  • Expedice a skladování zboží
  • Balení zásilek a jejich předávání přepravním službám
  • Provádění inventarizace
  • Práce se skladovým systémem
Požadujeme:
  • Samostatnost
  • Spolehlivost
Nabízíme:
  • V průběhu května

Baví vás videohry a máte chuť je prodávat? Ozvěte se nám!

Nepropásněte příležitost stát se součástí našeho týmu prodavačů. Co pro to musíte udělat? Zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail smolikova@jrc.cz, poté budete uloženi do databáze a v případě, že se uvolní na kterékoliv naší pobočce volné místo, budeme vás kontaktovat. Nezapomeňte tedy uvést město, ve kterém byste chtěli pracovat.

Co nabízíme?
- Práci v přátelském prostředí
- Platové ohodnocení závislé na výkonu
- Možnost kariérního postupu

Co požadujeme?
- Přátelské vystupování a komunikativnost
- Časovou flexibilitu
- Chuť učit se nové věci

Těší se na Vás Tým JRC Czech a.s.