Ghost Recon: Wildlands

Ghost Recon: Wildlands

Dátum vydání: 07. 03. 2017

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands se odehrává v rozsáhlém, drsném a živém prostředí Bolivie v Jižní Americe. Vlivný a nelítostný mexický drogový kartel Santa Blanca ze země vytvořil stát narkomanů, díky čemuž zde vládne bezpráví, strach, nespravedlnost a násilí. Právě vás proto posílají za nepřátelskou linii jakožto člena Ghosts, legendární elitní americké speciální jednotky, která má za úkol způsobit chaos a tím destabilizovat a nakonec narušit spojenectví mezi kartelem Santa Blanca a zkorumpovanou vládou.

Hra

Připrav se na to stát se členem jednotky Ghosts, tajného uskupení amerických ozbrojených sil. Budeš vyslán daleko za hranice nepřátelského teritoria, kde se zúčastníš tajných vojenských misí, které mají za úkol zničit drogovou hrozbu jednou provždy.

V cestě ti ovšem nebude stát jen kartel samotný, ale i zkorumpovaná bolivijská vláda, která se nechce nechat odstřihnout od obrovských zisků z drogového byznysu plynoucích. Sežeň až 3 další přátele a užijte si kooperativní multiplayer, jenž opět zvedne laťku zábavy. Řiď vozidla, najdi si perfektní místo pro odstřelování a hlavně - buď Duchem.

Gold edice

Ve Zlaté edici kromě hry samotné najdete i Season Pass, takže budete mít přístup k veškerému obsahu, jenž ke hře vyjde - ať už při vydání, nebo v budoucnu.

Balení obsahuje:

  • Hru Ghost Recon: Wildlands
  • Season Pass, který vám zpřístupní dodatečný obsah ve formě balíčků a přídavků
  • DLC bonusy - The Huntsman puška, The Huntsman motorka, The Huntsman vybavení, 3 emblémy, 3 skiny pro zbraně, XP booster

Figurka Fallen Angel

Ubicollectibles ve spolupráci s Ubiworkshopem představují svůj nový výtvor ze hry Ghost Recon Wildlands: 25 cm vysokého padlého anděla „Fallen Angel” vymodelovaného přesně podle slavné sochy Santa Muerte, kterou lze ve hře spatřit. Jakožto symbol ochrany je tato zbožštělá postava ve fiktivním světě Ghost Recon® Wildlands členy drogového kartelu Santa Blanca zároveň uctívána i obávána.