Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

Datum vydání: 30. 6. 2017

Nejslavnější vačnatec herního světa je zpátky! Přidej se k mírně potrhlému Crashovi a pomoz mu překonat nebezpečné překážky, které na něj čekají v této remasterované verzi celé velké trilogie - v pěkné detailní grafice, ale o nic méně rozpustilém podání.

Základní hra

N. Sane Trilogy obsahuje hry Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped. Všechny tři byly od základů znovu vytvořeny s pomocí nejnovější technologie, úplně nových zvukových nahrávek od původních dabérů a zbrusu nové grafiky, aby přinesly klasické herní zážitky do hraní nové generace.

Konzole PS4 + Crash + Ratchet a Clank

Že si nemáš tuhle božárnu na čem zahrát? V pohodě, my tě jistíme a v nabídce máme konzoli s Crashem ve výhodném bundlu. že jsme na něco zapomněli? No jistě, až dohraješ nové dobrodružství vačnatého hrdiny, čekají na tebe ještě stateční rekové Lombax Ratchet a jeho robotí kámoš Clank. To znamená jediné - spoustu zábavy!

Obsah balení:

  • PlayStation 4 Slim 500 Gb
  • Crash Bandicoot
  • Ratchet and Clank

Herní merch

Dej celému světu na odiv podporu roztomilému hrdinovi! V naší nabídce najdeš spoustu triček, hrnků a čepic s motivy Crashe a jeho přátel. Stylově se obleč a ukaž všem, že plošinovky znovu mocně táhnou!