Call of Duty: WWII

Call of Duty: WW II

Datum vydání: 3.11.2017

Call of Duty se vrací ke kořenům! Série, která svůj věhlas získala coby parádní střílečka z 2. světové války, se vrací zpět na místo činu a to pod patronátem vývojářského studia Sledgehammer Games. Ty se tak po letech opět vtělíš do kůže hrdinů, kteří pomáhali zachránit svět z područí fašismu.

A pokud tě zajímá kooperace, určitě si naplno vychutnáš populární Zombie mód, který se s pořádně zetlelými nacisty vrací i letos.

Základní hra

Ve hře na tebe čeká kampaň ve filmovém stylu s temnějšími podtóny, která tě provede posledními roky druhé světové války - od vylodění v Normandii přes složitý přechod hranic Francie a Belgie až po finální ofenzívu směrem na Berlín. Kromě ní si ovšem budeš moci užít i rychlý a brutální multiplayer a kooperativní mód, v němž společně s přáteli zatopíš nacistickým zombíkům.

Pro edice

Pro edice kromě sanotné hry obsahuje i plejádu digitálních a fyzických bonusů. V balení tak najdeš i season pass, prémiový digitální obsah a speciální sběratelský Steelbook.

Balení obsahuje:

  • Hru Call of Duty: WWII
  • Season Pass
  • Steelbook
  • Bonusové předměty do hry

PlayStation 4 Konzole

Pořiď si hru v bundlu s exkluzivní vojenskou edicí konzole PlayStation 4 Slim 1TB a vychutnej si druhou světovou na maximum! Konzoli nechybí ani ovladač ve stylové armádní zelené, takže stylistika tvé domácnosti bude dokonalá.

Balení obsahuje:

  • Konzoli PlayStation 4 Slim v exkluzivním vojenském provedení
  • Ovladač DualShock 4 v zelené barvě
  • Hru Call of Duty WWII: Standard Edition

Herní oblečení

Ohákni se jako správný fanda série! V naší nabídce najdeš rozličná trička, mikiny s motivem hry a ty tvou kůži před vlivy počasí spolehlivě ochrání, ať už se na svá dobrodružství vydáš kamkoliv.