Máte z čeho vybírat

Na každé naší prodejně najdete širokou nabídku hraných konzolových her se zárukou 12 měsíců. Všechny prodávané hry jsou zkontrolovány našimi zaměstnanci a v případě potřeby jsou disky zbaveny škrábanců, aby se k vám dostaly v co nejlepším stavu.

Co vám JRC Bazar nabízí?

  • Tisíce hraných her se zárukou 12 měsíců.
  • Výkup konzolových her protiúčtem za jiné zboží nebo za hotovost.
  • Výhodné Trade-In akce, díky kterým pořídíte novinky již od 1 Kč.

Trade-In akce – novinky již od 1 Kč

Trade-In akce jsou speciální předobjednávkové nabídky. V jejich rámci pořídíte vybrané novinky již od 1 Kč výměnou za Vaše staré hry, které splňují zadanou podmínku.

Informace o probíhajících Trade-In akcích vždy najdete na prodejnách, webu JRC nebo v mailingu.

Aktuální Trade-In akce:

Vychází 23. 03. 2017
PlayStation 4
Mass Effect Andromeda
za 1 Kč
Chci vědět víc
Vychází 23. 03. 2017
Xbox One
Mass Effect Andromeda
za 1 Kč
Chci vědět víc

Jaké konzole vykupujeme ?

  • PlayStation 4 původní model (Slim a PRO v současné době nevykupujeme)
  • Xbox One původní model (S modely v současné době nevykupujeme)

Podmínky výkupu:

  • Konzole musí být plně funkční a dobrém stavu
  • Nevykupujeme konzole s poškozenými záručními nálepkami, ani konzole, ve kterých je nahraný jiný než oficiální firmware.
  • Kromě samotné konzole musí být při výkupu dodán i ovladač, kabely napájení a HDMI kabel.
  • Konzole vykupujeme pouze protiúčtem při výběru jiného zboží, která má dohromady vyšší hodnotu, než je výkupní cena.

Doplňující informace

Před prodejem konzole doporučujeme provést formát pevného disku a deaktivaci systému v případě PlayStation konzolí. Konzole po vykoupení uvádíme do továrního nastavení a neručíme za jakoukoliv ztrátu dat, která tím vznikne.

Při prodeji se musíte prokázat platným občanským průkazem, popř. pasem. Vaše identifikační údaje budou zaznamenány v kupní smlouvě, kterou s Vámi dle platného českého práva při každém výkupu uzavíráme.

Pokud máte nějaké další otázky ohledně výkupu konzolí, můžete nás kontaktovat na emailu preowned@jrc.cz

Bonus 1000 Kč ke konzoli

Prodej nám svůj starý Xbox One nebo PlayStation 4 a pořiď si nový model za výhodnější cenu!

Vylepši si cenu, za kterou vykoupíme tvou starou konzoli Xbox One nebo PlayStation 4. K nákupu libovolné konzole Xbox One S získáš 1 000 Kč navíc k výkupní ceně tvé staré konzole. Celá nabídka platí pouze do 31. 3. 2017, tak ji neprováhej!

Jak zjistit výkupní cenu dopředu?

Pomocí aplikace na Facebooku nebo napsáním dotazu na emailovou adresu preowned@jrc.cz či na některou z prodejen.

Důležitá upozornění

V rámci služby prodáváme a vykupujeme hry na následující platformy: PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, PlayStation Vita, Nintendo 3DS, Nintendo WiiU. Hry pro PC, MAC, PlayStation 2, PlayStation Portable, Nintendo DS a Nintendo Wii nevykupujeme.

Záruka na bazarové zboží zboží je 12 měsíců. Negarantujeme funkčnost jednorázových kódů (stažitelný obsah, online pass). U titulů, které ukládají obsah na herním médiu, JRC Czech a.s. nepřijímá odpovědnost za případný uživatelský obsah, který na něm mohl zůstat.

Při prodeji her se musíte prokázat platným občanským průkazem, popř. pasem. Osoby mladší 15 let se posléze smějí programu zúčastnit pouze v doprovodu zákonného zástupce. Vaše identifikační údaje budou zaznamenány v kupní smlouvě, kterou s Vámi dle platného českého práva při každém prodeji her uzavíráme.

Vykoupené hry musí být v prodejném stavu, mít obal, disk a manuál, pokud je standardně přítomen a být v kompletní anglické, české, případně anglicko-české lokalizaci. V případě poškrábaného či jinak poškozeného media může být od výkupní ceny odečteno 50 Kč za jeho opravu. Jeden zákazník může za den prodat pouze 1 kus od titulu. JRC Czech a.s. si vyhrazuje právo odmítnout hru vykoupit bez upřesnění důvodu.

Výkupní ceny protiúčtem a za hotové se liší a podléhají změnám. Pro získání výkupní ceny protiúčtem si musíte vybrat zboží, které má vyšší prodejní cenu, než je výkupní cena protiúčtem.