Co vám JRC BAZAR nabízí?

  • Tisíce hraných her se zárukou 12 měsíců.
  • Výkup konzolových her protiúčtem za jiné zboží nebo za hotovost.
  • Výhodné Trade-In akce, díky kterým pořídíte novinky již od 1 Kč.

Máte z čeho vybírat

Na každé naší prodejně najdete širokou nabídku hraných konzolových her se zárukou 12 měsíců. Všechny prodávané hry jsou zkontrolovány našimi zaměstnanci a v případě potřeby jsou disky zbaveny škrábanců, aby se k vám dostaly v co nejlepším stavu.

Prodejte nám své hry a ušetřete

Konzolové hry, co si v JRC koupíte nebo vám doma leží ladem, nám můžete prodat zpátky. Další nákup Vás tak nemusí stát ani korunu, když zaplatíte svými hrami.

Kupte si v JRC libovolnou
hru na konzoli

Po dohrání ji doneste zpět
a my ji od vás odkoupíme

Domů si odnesete jinou hru na
protiúčet, nebo hotovost

Jak zjistit výkupní cenu dopředu?

Trade-In akce – novinky již od 1 Kč

Trade-In akce jsou speciální předobjednávkové nabídky. V jejich rámci pořídíte vybrané novinky již od 1 Kč výměnou za Vaše staré hry, které splňují zadanou podmínku. Informace o probíhajících Trade-In akcích vždy najdete na prodejnách, webu JRC nebo v mailingu.

Důležitá upozornění

V rámci služby prodáváme a vykupujeme hry na následující platformy: PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, PlayStation Vita, Nintendo 3DS, Nintendo WiiU. Hry pro PC, MAC, PlayStation 2, PlayStation Portable, Nintendo DS a Nintendo Wii nevykupujeme.

Záruka na bazarové zboží zboží je 12 měsíců. Negarantujeme funkčnost jednorázových kódů (stažitelný obsah, online pass). U titulů, které ukládají obsah na herním médiu, JRC Czech a.s. nepřijímá odpovědnost za případný uživatelský obsah, který na něm mohl zůstat.

Při prodeji her se musíte prokázat platným občanským průkazem, popř. pasem. Osoby mladší 15 let se posléze smějí programu zúčastnit pouze v doprovodu zákonného zástupce. Vaše identifikační údaje budou zaznamenány v kupní smlouvě, kterou s Vámi dle platného českého práva při každém prodeji her uzavíráme.

Vykoupené hry musí být v prodejném stavu, mít obal, disk a manuál, pokud je standardně přítomen a být v kompletní anglické, české, případně anglicko-české lokalizaci. V případě poškrábaného či jinak poškozeného media může být od výkupní ceny odečteno 50 Kč za jeho opravu. Jeden zákazník může za den prodat pouze 1 kus od titulu. JRC Czech a.s. si vyhrazuje právo odmítnout hru vykoupit bez upřesnění důvodu.

Výkupní ceny protiúčtem a za hotové se liší a podléhají změnám. Pro získání výkupní ceny protiúčtem si musíte vybrat zboží, které má vyšší prodejní cenu, než je výkupní cena protiúčtem.