Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins

Datum vydání: 27. 10. 2017

Oblíbená série je po roční odmlce zpět a v plné formě – Assassin’s Creed Origins je spolu legendárním druhým dílem a pirátským Black Flag nejlépe hodnocenou epizodou. Odehrává se ve starověkém Egyptě, kde budeš moci využívat svých schopností, rozdělených do hned několika stromů a cvičeného sokola, který ti pomůže objevovat důležitá místa na mapě.

Příběh hry je zasazen do Ptolemaiovského Egypta, který se datuje cca roku 332 před naším letopočtem a my se konkrétně podíváme do časů vlády královny Kleopatry.

Xbox One Konzole

Pokud nemáš, jak se dostat do Egypta, určitě nepohrdneš zajímavými balíčky konzolí Xbox One S ve variantách 500 GB nebo 1TB, s nimiž ihned skočit přímo do akce.

Balení obsahuje:

  • Konzoli Xbox One S 500 GB nebo 1 TB
  • Hru Assassin's Creed Origins
  • Hru Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (pouze 1TB verze)

Stylové figurky pro správné fanoušky

Jako správnému fanouškovi a sběrateli ti určitě nesmí uniknout tato detialní figurka, pocházející přímo z oficiální sady od Ubisoftu, zvané Ubicollectibles. Ty si tak na poličku můžeš vystavit detailní repliky hrdiny Bayeka třeba i Ayu, Apple of Eden, nebo skrytou čepel - hlavní zabijácký nástroj assassínů.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Vysoce detailní štít a zbraně, včetně luku a šípu, meče a skryté čepele
  • Detailní textura oblečení
  • Stylizovaný podstavec s egyptskými hieroglyfy

Herní oblečení

Ohákni se jako správný fanda série! V naší nabídce najdeš rozličná trička, mikiny s motivem hry a ty tvou kůži před vlivy počasí spolehlivě ochrání, ať už se na svá dobrodružství vydáš kamkoliv.