Age of Empires: Definitive Edition

Hra pro PC - Age of Empires, převratná RTS, která odstartovala 20letý odkaz, se vrací v definitivní podobě na PC s Windows 10. Age of Empires: Definitive Edition přináší v jednom balení veškerý oficiálně vydaný obsah s modernizovanou hratelností, zcela novou grafikou a řadou dalších nových funkcí a přináší tak kompletní zážitek ze strategického hraní.
PC
Vyšlo: 20.2.2018
Kód produktu: D52676
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
549 Kč
Age of Empires: Definitive Edition Age of Empires: Definitive Edition
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
549 Kč

Podrobné informaceUpozornění: Hra vyžaduje operační systém Windows 10.

 

Age of Empires Definitive Edition

AGE OF EMPIRES: DEFINITIVE EDITION

Age of Empires, převratná RTS, která odstartovala 20letý odkaz, se vrací v definitivní podobě na PC s Windows 10. Age of Empires: Definitive Edition přináší v jednom balení veškerý oficiálně vydaný obsah s modernizovanou hratelností, zcela novou grafikou a řadou dalších nových funkcí a přináší tak kompletní zážitek ze strategického hraní.

Stará dobrá hratelnostStará dobrá hratelnostObjev znovu klasickou real-time strategii, která učarovala milionům hráčů. Vylepšené UI Přepracované, moderní UIVychutnej si nové technologické vychytávky, včetně přepracovaného rozhraní. Vydej se na rozbouřené moře Epické námořní bitvyVydej se na rozbouřené moře a popasuj se s nepřátelským loďstvem.
Klasika ožívá v detailech

Klasika ožívá v nových detailech

Užij si HD grafiku ve 4K s modernizovanými animacemi ve více než 40 hodinách přepracované kampaně s novým příběhem a tempem. Každý z národů posléze disponuje svým specifickým architektonickým stylem, jednotkami a způsobem hraní.

Skvělé bitvy pro až 8 hráčů

Zapoj se do online bitev mezi až 8 hráči s novými funkcemi a výherními podmínkami nebo dej průchod své kreativitě v editoru scénářů a poděl se o své výtvory. Teď je ten nejlepší čas naskočit do legendárního světa Age of Empires. Vítej zpátky v historii.

Multiplayer pro až 8 hráčů

     

    Herní obsah:

  • Klasika se vrací - klíčová strategie v reálném čase, která odstartovala 20letý odkaz, se vrací v definitivní podobě na PC s Windows 10
  • Vylepšeno k dokonalosti - Díky více než 40 hodinám modernizované hratelnosti, zcela nové grafice ve 4K, bitvami až pro 8 hráčů a řadě dalších nových funkcí je právě teď ten nejlepší čas naskočit do Age of Empires. Vítej zpátky v historii.
  • Vytvoř si vlastní dobrodružství - Díky snadno uchopitelnému editoru scénářů si budeš moci vytvořit vlastní mapy a příběhy. Ať už pro sebe, nebo pro přátele a další uživatele, s nimiž svůj výtvor snadno nasdílíš po internetu.
AOE_Final

Foto & Video