Předobjednávka
A Way Out
Hra pro XONE - A Way Out je hra od nového studia Hazelight, jehož členové předtím pracovali na vynikající adventuře Brothers: A Tale of Two Sons. Tentokrát se ujmeme role dvou trestanců, kteří se poznávají teprve v přísně střeženém vězení a budou muset spojit své síly, pokud se chtějí dostat ven v rámci rafinovaného plánu útěku. Hra má být kooperativním zážitkem pro dva hráče v režimu split screen, na němž jeden bude ovládat Lea a druhý Vincenta.
Xbox ONE
Produkt je také dostupný
Datum vydání: 2018
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: 84493
Krabicové vydání
Předobjednávka
1 899 Kč
A Way Out A Way Out
Xbox ONE Krabicové vydání
Předobjednávka
1 899 Kč

Podrobné informace

 

 

A Way Out je hra od nového studia Hazelight, jehož členové předtím pracovali na vynikající adventuře Brothers: A Tale of Two Sons. Tentokrát se ujmeme role dvou trestanců, kteří se poznávají teprve v přísně střeženém vězení a budou muset spojit své síly, pokud se chtějí dostat ven v rámci rafinovaného plánu útěku. Hra má být kooperativním zážitkem pro dva hráče v režimu split screen, na němž jeden bude ovládat Lea a druhý Vincenta.

Cesta na svobodu však nebude vůbec jednoduchá, takže se můžete těšit na automobilové honičky, stealth pasáže, pěstní bitky, přestřelky a ještě mnoho dalšího.  Tuhle unikátní hru si rozhodně nesmíš nechat ujít!

  


Foto & Video